خانواده پژمان جمشیدی در یک قاب

خانواده پژمان جمشیدی در یک قاب

پژمان جمشیدی از فوتبالیست های پرطرفدار و عضو سابق تیم ملی است وی به بازی در مجموعه تلویزیونی پژمان پرداخت او در این سریال به خوبی درخشید. در این تصویر وی را در کنار خواهر و برادرش میبینید بد نیست با بیوگرافی وی در ادامه این مطلب آشنا شوید.

پژمان جمشیدی در کنار خواهر و برادرش , پژمان جمشیدی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان, عکس هایی خواهرو برادرش را منتشر کرده است.

پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست سابق کشورمان, عکس هایی از خودش در کنار خواهر و برادرش را منتشر کرده است.

پژمان جمشیدی (زاده ۲۰ شهریور ۱۳۵۶، تهران) بازیکن سابق فوتبال و بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی در باشگاه‌های مطرح سایپا، پرسپولیس و پاس تهران سابقه بازی دارد. پژمان جمشیدی
تک گل ملی خود را مقابل گرجستان زده‌است.

وی در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلویزیونی پژمان به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی کرده‌است. طرح اولیه این سریال با ایده خود پژمان جمشیدی شکل گرفته‌است. پس از آن در تئاتر و سریال کارهای مختلفی ارائه کرده است. پژمان جمشیدی موفق‌ترین فوتبالیستی است که وارد عرصه سینما و تلویزیون و تئاتر شده است

پژمان جمشیدی متولد ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ بازیکن اسبق تیم های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است. جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم های سایپا ، پرسپولیس ، پاس تهران ، استیل آذین ، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد.  وی سال ۲۱۱۱ زمان مربیگری میروسلاو بلاژویچ(ملقب به چیرو) در تیم ملی کشورمان برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۱۱۲ کره و ژاپن به این تیم دعوت و جایگزین فرهاد مجیدی شد . آخرین بازیکنی که پرسپولیس را در اصفهان مقابل سپاهان برنده از زمین بیرون آورده ( سال ۸۲ ) کسی نیست جز پژمان جمشیدی، بال راست آن روزهای پرسپولیس که بازی های جالبی از او می دیدیم.

هنرنمایی جمشیدی را به جای مستطیل سبز در قاب تلویزیون و در نقش اول یک سریال تلویزیونی به نام پژمان دیدیم. موضوع سریال پژمان درباره زندگی فوتبالیست ها می باشد جمشیدی درباره سریال پژمان می گوید:من چهار ماه تمام زندگی ام را روی این کار معطوف کردم و امیدوارم کار خوبی شده باشد.

صفحه اجتماعی پژمان جمشیدی

 

myportal

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی