دکتر زهره‌سادات نوروززاده

دکتر زهره‌سادات نوروززاده بیش از 12 سال سابقه طبابت در کار دندانپزشکی دارد. ایشان دارای گواهی نامه‌های ایمپلنت از انجمن ایمپلنت آمریکا، لیزر و زیبایی از دانشگاه بلژیک، هیپنوتیزم درمانی از انجمن هیپنوتیزم هست.

در مطب دکتر زهره سادات نوروززاده  خدمات زیبایی، ایمپلنت، طراحی لبخند، جرمگیری و کلیه خدمات دندانپزشکی ارائه می‌شود.

 

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی 

 

 

 

 

تصاویری از نمونه کارهای دکتر نوروززاده

مشاوره رایگان
 
50% تخفیف در مرداد ماه جهت استفاده از خدمات زیبایی دندانپزشکی

دندانپزشکی زیبایی یکی از دغدغه های مراجعه کنندگان امروز به کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی هست.کسانی که سالها از پوسیدگی های دندانی شدید رنج میبرند ویا به هر علتی درمان ارتودنسی نکرده اند .انتخاب طرح درمان مناسب نیاز به تجربه پزشک و ارزیابی دقیق و شناخت انواع مواد و روشهای درمانی دارد .به سه دلیل زیر مراجعه می کنند :۱- نامرتبی دندانی ۲- پوسیدگی دندانی ۳-فضای خالی دندان کشیده شده

 

در این ویدیو میتوانید با خدمات و نوع عملکرد دکتر نوروززاده از زبان مراجعه‌کنندگان بیشتر آشنا شوید

 
 

نمونه سؤالاتی در رابطه با لمینیت و ایمپلنت که میتواند ذهن مخاطب را درگیر کند

1- چه زمانی میتوان از لمینیت برای مرتب کردن دندان استفاده کرد؟

در سالهای اخیر، افراد بیشتری به داشتن دندانهای مرتب و بدون لکه، شکستگی یا سایر ایرادات دیگر اهمیت میدهند که میتوانند از طریق لمینیت به اصلاح دندان‌های خود بپردازند.

لمینت دندان یکی از روش های درمانی و زیبایی است که برای رفع مشکلات ظاهری دندان و برگرداندن زیبایی لبخند بدون انجام عملیات ارتودنسی استفاده می شود. لمینت دندان برای افرادی که زمان برای انجام درمان های طولانی مدت اعم از ارتودنسی را ندارند، گزینه مناسبی است.

 

2- بهترین روش ترمیم دندان بصورت دائمی چیست؟

 

ایمپلنت دندانی یکی از دائمی ترین روش های ترمیم دندان است که در حوزه ی دندان پزشکی شناخته شده است. ایمپلنت دندان تغییر بزرگی در زندگی و ظاهر فرد دارد و در صورتی که بیمار بهداشت دهان و دندان و مراقبت های روتین را به خوبی پیگیری کند، بسیار محکم است و تقریبا تا آخر عمر قابل استفاده است.

 

برای رسیدن به جواب سؤالات خود فرم بالا را پر کنید، با شما تماس خواهیم گرفت