با داشتن شیلد هم در بازی کلش می‌توانید اتک بزنید

7

موضوعی که امروزه بیان شده است با داشتن شیلد هم در بازی کلش می‌توانید اتک بزنید که این خبر بسیاری از افراد را نیز خیلی خوشحال می کند بسیاری از افراد روزانه به بازی کلش مشغول هستند بازی کلش از جمله بازی است که مخاطبان خاصی را به خود ارائه است پس با ما همراه باشید تا از بازی کلش بیشتر بگویم.ساعاتی پیش، یکی از جزئیات جدیدترین آپدیت بازی کلش آف کلنز اعلام شد و طبق آن، شما می‌توانید با داشتن شیلد نیز به حمله بپردازید!اگر از طرفداران بازی محبوب Clash of Clans یا همان نبرد قبیله‌ها باشید، حتما می‌دانید زمانی که دهکده‌تان مورد حمله قرار گرفت، شما به طور معمول تا ۱۲ ساعت شیلد یا مصونیت در برابر حملات داشته و در طی این مدت زمان، قادر به حمله به سایر دهکده‌ها هم نیستید، اما طبق جدیدترین اخبار که توسط انوشکا، مدیر انجمن کلش آف کلنز اعلام شد، شما می‌توانید در حالی که شیلد دارید به اتک بروید، البته این کار شرایطی دارد.

  • به ازای اتک اول، ۳ ساعت از شیلد شما کاسته می‌شود
  • به ازای اتک دوم، ۴ ساعت از شیلد شما کاسته می‌شود
  • به ازای اتک سوم و بالاتر، ۵ ساعت از شیلد شما کاسته می‌شود
  • جستجوی دهکده‌ها برای اتک، از زمان شیلد شما کم نمی‌کند

اما زمانی که هر دهکده دارای شیلد می‌شود هم در این آپدیت تغییر یافته و بزرگ‌ترین تحول را می‌توان در عدم دریافت شیلد به ازای تخریب تاون هال دانست که این امر می‌تواند نوع بازی و چیدمان نقشه‌ها را تا حد زیادی دچار تحول کند. شیلدها به صورت زیر دریافت خواهند شد.

  • با تخریب ۳۰ درصد از دهکده شما، ۱۲ ساعت شیلد دریافت می‌کنید
  • با تخریب ۶۰ درصد از دهکده شما، ۱۴ ساعت شیلد دریافت می‌کنید
  • با تخریب بیش از ۹۰ درصد از دهکده شما، ۱۶ ساعت شیلد دریافت می‌کنید

پس می‌توان بیشترین تغییر ایجاد شده در این بخش از آپدیت را به عدم دریافت شیلد، با تخریب تاون هال به تنهایی و همچنین توانایی حمله (اتک زدن) در هنگام داشتن شیلد دانست،‌ امری که بدون تردید باعث افزایش حملات در بازی شده و همچنین فرم چیدمان دهکده‌ها را هم دچار تغییرات زیادی خواهد کرد. پس منتظر این آپدیت بزرگ باشید.

منبع: پورتال آسمونی

myportal

۱۶ آذر ۱۳۹۴

مطالب پیشنهادی