بیوگرافی مژگان بختیاری بدنساز مشهور ایرانی + عکس

بیوگرافی مژگان بختیاری بدنساز مشهور ایرانی + عکس

با مژگان بختیاری بدنسازی مشهور ایرانی آشنا شوید + تصاویر

مصاحبه با مژگان بختیاری ورزشکار سرشناس ایرانی

مژگان بختیاری بر این عقیده است که هیچ چیزی برای بانوان محدودیت نیست و آنها هم می توانند پا به پای مردان تمام کارهایی که آنها انجام می دهند را انجام دهند فقط باید کمی خودشان را باور داشته باشند و به کاری که می خواهند انجام دهند به عنوان یک هدف نگاه کنند .

شاید ابتدا تصورش برای خیلی ها سخت باشد.به خصوص برای آقایان، اینکه یک خانم وزنه بزند، کارهایی که تا پیش از این مردها انجام می دادند را بکند و خلاصه اینکه بدنساز شود و سر و کارش با دمبل و هالتر و این جور چیزها باشد.البته هنوز هم خیلی ها با این قضیه مشکل دارند. مگر می شود خانم ها کارهای خشن مردانه را انجام بدهند و برای خودشان باشگاه داری کنند، شاگرد داشته باشند و وارد دنیای مکمل ها و … شوند؟

اما بدنساز شدن خود خانم بختیاری هم داستانی دارد. شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد اما همه چیز از یک عکس شروع شد. عکس آرنولد(Arnold Schwarzenegger) قهرمان سابق پرورش اندام جهان. آرنولد بود که هوای بدنساز شدن را در سر خانم بختیاری انداخت تا او امروز این رشته ورزشی را به صورت حرفه ای دنبال کند و شاگردان زیادی را داشته باشد.

بیوگرافی مژگان بختیاری بدنساز مشهور ایرانی + عکس بیوگرافی مژگان بختیاری بدنساز مشهور ایرانی + عکس بیوگرافی مژگان بختیاری بدنساز مشهور ایرانی + عکس

myportal

۱۶ فروردین ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی