اسید پاشی در سعادت آباد تهران + جزئیات

اسید پاشی در سعادت آباد تهران + جزئیات

گزارش کامل اسید پاشی در سعادت آباد تهران + جزئیات کامل

اولین اسید پاشی سال ۹۵ در تهران رخ داد

به گزارش مشرق، ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه ۱۶ فروردین ماه وقوع یك فقره اسید پاشی از طریق كادر پزشكی مستقر در اورژانس بیمارستان مدرس تهران به ماموران كلانتری ۱۶۳ ولنجك اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران این كلانتری برای بررسی این موضوع به محل اعزام شد.

بررسی های پلیسی حكایت از آن داشت كه دختر و پسر جوانی به نام «و» و «س» توسط اسید دچار سوختگی از ناحیه صورت و گردن شده كه برای مداوای پزشكی به این بیمارستان مراجعه كردند.

بلافاصله پرونده در اختیار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و متعاقبا ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ در بیمارستان حاضر و تحقیقات خود را در راستای كشف زوایای پنهان ماجرا آغاز كردند.

ماموران در جریان روند تحقیقات دریافتند كه هر ۲ مصدوم پرونده، دختر و پسر جوانی هستند كه مدتی قبل با هم آشنا شده و پس از مدتی پسر جوان با دختر در منزلش قرار ملاقات می گذارد اما دختر جوان زمانی كه به منزل پسر می رود و از نیت شوم او آگاه می شود با وی مخالفت می كند كه این امر منجر به درگیری میان آنها شده و پسر برای اینكه دختر مورد علاقه خود را بترساند و مجاب به تمكین نماید از یك بطری محتوی اسید كه در سرویس بهداشتی خانه وجود داشت استفاده می كند.

در این بین ناگهان اسید به صورت دختر پاشیده و او از ناحیه صورت و گردن مصدوم می شود و متقابلا دختر نیز مقابله به مثل می كند كه در این درگیری ، اسید به صورت و گردن پسر نیز پاشیده و هر ۲ به یك شكل مجروح می شوند.

در ادامه پسر و دختر با آب سرد صورت سوخته خود را شستشو می دهند و قرار می گذارند برای اینكه ردی از این ماجرا برجا نماند هر كدام به یك بیمارستان جداگانه در تهران مراجعه كنند.

به همین منظور پسر با یك دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ از منطقه كوی فراز خود را به بیمارستان مدرس می رساند و متعاقبا قرار می گذارند دختر با یكدستگاه تاكسی خود را به بیمارستان امام خمینی(ره) برساند اما راننده تاكسی با توجه به وخامت حال دختر ترجیح می دهد او را به نزدیك ترین بیمارستان یعنی همان مدرس برساند.

بر اساس این گزارش زمانی كه دختر مجروح وارد اورژانس بیمارستان مدرس می شود پسر را در حال مداوا می بیند و از آنجا كه هر دو حادثه روی داده برای این ۲ نفر به یك شكل و در یك زمان رخ داده بود مامور انتظامی مستقر در بیمارستان موضوع را به كلانتری ۱۶۳ ولنجك اطلاع داده و متعاقبا ماموران انتظامی در بیمارستان حاضر می شوند كه این امر پرده از راز اسیدپاشی منطقه سعادت آباد تهران برمی دارد.

myportal

۱۷ فروردین ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی