استفاده بهتر از قابلیت های ویندوز ۱۰ + راهنمای تصویری

استفاده بهتر از قابلیت های ویندوز 10 + راهنمای تصویری

در این مطلب برای شما یک روش از روش های استفاده از قابلیت های جالب ویندوز ۱۰ برایتان میگوییم و به شما آموزش میدهیم چگونه میشود این ویژگی را فعال کرد. به طور مثال امروز افزودن آیتم چک باکس را برایتان توضیح خواهیم داد. امیدواریم خواندن این مطلب و عمل کردن به آن برای طرفداران ویندوز ۱۰ جالب باشد. با همراه باشید.

در صورتی که در ویندوز قصد داشته باشید چند فایل یا پوشه را به صورت همزمان در حالت انتخاب در آورید نیاز است که با استفاده از ماوس یا کلید Ctrl آن ها را انتخاب کنید. اما جالب است بدانید که در ویندوز ۱۰ قابلیتی وجود دارد که با فعال سازی آن می توانید یک چک باکس به کنار فایل ها یا پوشه ها اضافه کرده و با زدن تیک آن ها، فایل یا پوشه ها را به حالت انتخاب در بیاورید.

در ترفند امروز تصمیم داریم نحوه افزودن آیتم چک باکس به کنار فایل ها و پوشه های ویندوز ۱۰ را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم.در ادامه با ترفندها همراه باشید.

 

مرحله اول: با استفاده از کلیدهای ترکیبی Windows + E فایل اکسپلورر را باز کنید. همچنین شما می توانید با مشاهده مطلب ”  ۸ راه ساده برای دسترسی به فایل اکسپلورر در ویندوز ۱۰ ” راه های دیگر اجرای فایل اکسپلورر را فرا گیرید.

مرحله دوم: در فایل اکسپلورر، از بالای پنجره سربرگ View را انتخاب کنید.

مرحله سوم: تیک گزینه Item Check Boxes را فعال کنید.

 

استفاده بهتر از قابلیت های ویندوز 10 + راهنمای تصویری

کار تمام است و اکنون آیتم چک باکس به کنار فایل و پوشه های شما اضافه شده است.

موفق و پیروز باشید…

myportal

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی