فال روزانه برای پنجشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۵

فال روزانه برای پنجشنبه نهم اردیبهشت 1395

فال روزانه برای پنجشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۹ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال در روز تولدتان چیزهایی استثنایی در انتظارتان هستند. اگر دوستان و خانواده تان یک جشن تولد غیر منتظره برایتان گرفتند متعجب نشوید. شما ستاره امروز هستید و همه می خواهند به شما نشان دهند که چقدر برای آنها اهمیت دارید. امسال رویاهای خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به تماشای به حقیقت پیوستن آنها بنشینید. شما به خوبی خودتان را نشان می دهید و بیان می کنید، به ویژه در اوایل امسال به اندازه کافی ایده های هوشمندانه و کاربردی دارید که تمام سال از آنها استفاده بکنید. در رابطه با کار و مسائل اقتصادی پشتکار داشته باشید و تابستان همراه با خانواده و دوستان به استراحت و تفریح بروید. تابستان امسال عشق در انتظار شما خواهد بود، ولی شرط لازم برای پیدا کردن آن این است که انتظارات بیش از اندازه و غیر منطقی نداشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود ندارد و باید با واقعیت ها روبرو شوید. شما نمی توانید وقتی توانی برایتان باقی نمانده است ادای کسی را در بیاورید که خیلی با انرژی و سرحال است. بهترین کار این است که زمانی را به شارژ کردن باتری هایتان اختصاص دهید. تغییراتی در انتظار شما هستند که برای روبرو شدن با آنها باید به اندازه کافی استراحت کرده و خودتان را آماده کنید. امروز دلتان می خواهد به عشقتان نزدیک شوید و حرف هایی که مثل خوره روحتان را می خورند با او در میان بگذارید، اما اوضاع آنطوری که می خواهید نیست و هیچ چیزی هم شما را راضی نمی کند.  در هر حال نگران نباشید، تا فردا همه چیز درست می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تنش موجود در فعالیت های اجتماعیتان آنقدر زیاد است که وسوسه شده اید خودتان را کنار کشیده و در پشت دیواری دفاعی مخفی کنید. این کنار کشیدن و تنهایی در شما احساس ناراحتی ایجاد نخواهد کرد و برعکس فرصتی خواهید داشت تا کمی به کارها و برنامه هایتان فکر کنید. امروز برای شما زمان رسیدگی به رابطه است. شاید اوضاع در ظاهر روبراه برسد، اما آیا در باطن نیز همینطور است؟ زدن چسب زخم روی مشکلات جدی چیزی را حل نمی کند؟ گاهی باید پرده ها را کنار زد و به طور جدی به مسائل رسیدگی کرد.با صبوری تمام حرف بزنید و با گوش جان بشنوید، این می تواند تبدیل به نقطه عطفی در رابطه شما بشود. مطمئن باشید که قدم در راه درستی گذاشته اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اولویت اصلی شما رسیدگی به سلامت بدن، ذهن و روحتان خواهد بود. بدن و ذهن انسان از هم جدا نیستند و به هر کدام آسیب وارد شود دیگری نیز صدمه خواهد دید. امروز بهتر است هر چیزی از عادت های غذایی گرفته تا سبک زندگی و روابط اجتماعی خود را مورد بررسی قرار داده و هر چیز مضری از جمله روابطی که ذهن و روحتان را خراش می دهند را از برنامه خود حذف کنید. امروز وقت آن نیست که در عالم فکر و خیال فرو بروید، باید هوشیار و محتاط باشید و وظایفی که دارید را انجام بدهید تا فردا بتوانید از روز تعطیلتان لذت ببرید. بعد از پایان ساعت کاریتان هرچقدر که بخواهید وقت کافی برای فکر و خیال خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وظایف نا تمامی دارید که باید آنها را به انجام برسانید. شما قصد دارید هر چقدر که می توانید این کارهای نصفه و نیمه را تمام کرده و بعد به بقیه مسیرتان ادامه دهید. ولی کارها به همین سادگی که فکر می کنید نخواهند بود، زیرا برنامه های دیگران هنوز معلوم نیست و شاید نتوانند خودشان را با شما هماهنگ کنند. به همین خاطر هم نمی توانید تصمیم مشخصی بگیرید تا همه اطلاعات لازم را به دست بیاورید. زیاد تقلا نکنید، آنچه لازم است بدانید به زودی برایتان مشخص خواهد شد. امروز ممکن است در محل کار یکی از همکارهایتان دنبال دردسر بگردد و شما را هم تحت تأثیر قرار دهد. خودتان را کنار بکشید، دلیل این حالت می تواند رفتارهای شبیه به هم شما باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

گاهی برای شما والدین حکم دستبندی را دارند که جلوی آزادی شما را گرفته و نمی گذارند خودتان را آنطور که می خواهید نشان دهید. امروز ممکن است درگیری های همیشگی شما دوباره بالا بگیرند، اما سعی کنید عکس العمل شدیدی از خودتان نشان ندهید و این کار آنها را نه عنوان تلاشی برای کنترل کردن شما، بلکه به عنوان نشانه ای از عشق آنها در نظر بگیرید. منطقتان می گوید دارید کاری را اشتباه انجام می دهید، ولی شما با اصرار می خواهید کاری که شروع کرده اید را به پایان برسانید، حتی اگر این کار برایتان دشواری هایی را به همراه داشته باشد. از آرامش رابطه عاطفی خود بهره ببرید و امشب از بیرون غذا بخرید و همراه با عشقتان پای تلویزیون شام بخورید و فیلم یا سریال مورد علاقه تان را تماشا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما اطلاعات بسیار زیادی در دست دارید ولی احساس می کنید هنوز باید اطلاعات خود را تکمیل کنید تا تصمیمی آگاهانه برای آینده خود بگیرید. خیلی عجله نکنید و گام به گام پیش بروید و برای مرحله جدیدی از زندگیتان برنامه ریزی کنید. امروز حرف زدن و ارتباط برقرار کردن خود را به دقت زیر نظر بگیرید، هیچ چیز را از قلم نیندازید و زبان بدن، تکیه کلام ها و طرز حرف زدنتان را هم تحت نظر داشته باشید. تمام این مسائل در ارتباطات شما تأثیر فراوانی دارند و تا به آنها توجه نکرده و پی نبرید نمی توانید تغییری در خود ایجاد کنید. اگر چیزی وجود دارد که باید بگویید بهتر است آن را در اولین فرصت ممکن بگویید، هر چقدر دیرتر شود گفتن آن سخت تر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قدرتی که برای انجام کارهایی که می خواهید نیاز دارید را در اختیار دارید و دیگران را با این قدرت خارق العاده خود شگفت زده می کنید. ولی این تازه اول راه است و چندین هفته کار سخت در انتظارتان هستند و تا همه کارهایتان انجام نشوند زمان چندانی برای استراحت نخواهید داشت. یک نفر از گذشته می خواهد دوباره وارد زندگی شما شود. اما شما خیلی مطمئن نیستید که در مورد موضوع چه نصمیمی باید بگیرید. عجله نکنید و سر وقت فکر کنید و تصمیم بگیرید. آنهایی که شما را در رابطه با این مسئله تحت فشار می کذارند ممکن است انگیزه های درونی داشته باشند. امروز اوضاع پولی و کاری روبراه است، پس برای مسائل عاطفی وقت بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen
واکنش های روانی شما امروز به سرعت برق خواهند بود، ولی می توانند منتقل کننده پیامی اشتباه برای دیگران باشند. آنها ممکن است فکر کنند که برنامه مشخصی ندارید و فقط همین طور دارید جلو می روید. با این حال شما از مقصدی که به دنبالش هستید اطمینان کامل دارید، فقط نسبت به این که از چه راهی باید بروید تردید دارید. نگران هیچ چیز نباشید و قدم هایتان را با آرامش بردارید احساستان شما را به درستی هدایت خواهد کرد. امروز نگرانی ها و ترس هایی در رابطه با وضعیت مادی و اقتصادی خود خواهید داشت، این احساس عدم امنیت اصلا خجالت آور نیست و برای همه ما گاهی پیش می آید.

فـال روزانـه - Daily Omen

برنامه های روزانه تان ممکن است با فرصتی که ناگهان برایتان پیش می آید بهم بریزند، ولی آنچه به دست می آورید ارزش این را دارد که اولویت هایتان را تغییر دهید. سلاح هایتان را زمین بگذارید، گذشته ها گذشته، کینه به دل گرفتن و فراموش نکردن مسائل گذشته تنها به خودتان آسیب خواهد زد. دشمنی و کینه مانند این است که به امید مرگ دیگری خودتان زهر بنوشید. با این مسئله روبرو شوید، آن را حل کنید و برای همیشه کنار بگذارید. امروز بخت با شما یار است، اگر کسی را دوست دارید تا تنور داغ است چسبانید و حرف دلتان را به او بگویید. اگر جوابی که انتظار داشتید را نگرفتید دلسرد نشوید، شاید طرف مقابلتان به کمی فکر کردن نیاز دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید مسائل روزمره زندگی شما را محدود کرده اند، به ویژه اگر منتظر باشید اتفاقی جادویی بیفتد و همه چیز را عوض کند. امروز ممکن است یک نفر باعث عصبانیت و ناراحتی شما بشود. اما قبل از آن که هر نوع برخوردی کنید نگاهی به منبع اصلی این درگیری بیندازید، شاید ایرادی که از طرف مقابلتان می گیرید در واقع اشتباه خود شما باشد، نگاهی به آینه بیندازید و خودتان را ببینید. این فکر که هیچ کس شما را دوست ندارد حتی اگر جواب زنگ ها، پیام ها و ایمیل هایتان را ندهند، خیلی بچگانه است، این احساس مسخره را دور بیندازید. به جای این فکر های بی اساس به این بیندیشید که فرصتی برای پرداختن به خودتان برایتان فراهم شده است و با خودتان خلوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان درگیر مسائل کاری است از اوضاع فعلی راضی نیستی و در حال فکر و تحقیق درباره این هستید که چه چیزی می تواند برایتان رضایت بیشتری به همراه داشته باشد. دارید فشار زیادی به خودتان وارد می کنید، بهتر است طی چند هفته یا چند ماه آینده حتما به تعطیلات بروید و خستگی در کنید. شاید در فکر این باشید که کارتان را تغییر دهید، اگر چنین برنامه ای دارید جانب احتیاط را رعایت کنید و وارد کاری که اطلاعات کافی درباره آن ندارید نشوید و در حوزه تخصص خود فعالیت کنید. اشکالی ندارد اگر گاهی با کسی که دوست دارید به مشکل برخورده و یا حتی کمی جر و بحث کنید، ولی باید بدانید که تا  چه حد پیش بروید و کی بس کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خواسته هایتان با مسئولیت هایتان در تضاد هستند و این موضوع باعث احساس آشفتگی شما شده است و نمی دانید کدام یک را باید در اولویت قرار دهید. فردا روز تعطیل است و برای پرداختن به خواسته هایتان وقت خواهید داشت، امروز را به مسئولیت هایتان بپردازید و اگر در پایان روز وقتی باقی ماند به دنبال آنچه می خواهید بروید. امروز وقت آن فرا رسیده است که رابطه خود را درمان کنید. با ترس های خود رو به رو شده و با کسی که به شما آسیب زده است صحبت کنید. با صداقت تمام حرف بزنید و گوش کنید، به تقصیرهای خود نیز اعتراف کنید و همه چیز را گردن طرف مقابلتان نیندازید، این کار هرچند سخت باشد خیلی چیزها را درست خواهد کرد.

myportal

۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی