افشا شدن رابطه رایان گیگز، مربی سرشناس منچستر یونایتد

افشا شدن رابطه رایان گیگز، مربی سرشناس منچستر یونایتد

در بیرون از مستطیل سبز چه خبر است؟ چرا بازیکنان نسبت به خانواده انقدر بی مسئولیت شدند؟ پس از جان تری کاپیتان تیم ملی انگلیس و مدافع سرشناس تیم فوتبال چلسی از رابطه ی کریم بنزما با خبر شدیم و حالا که رایان گیگز فردی که بیشترین قهرمانی را در طول تاریخ فوتبال انگلستان دارد دست به خیانت به همسرش زده است. باهم جزئیات خبر را دنبال میکنیم.

بعد از رسوایی‌ای که در زندگی رایان گیگز(Ryan Giggs) رخ داد و روزنامه ها خبر از رابطه او با ‘ایموژن تامس’ بازیگر یکی از برنامه های واقع نمای تلویزیون انگلیس دادند، نشریات جنجالی جزیره اخبار هولناک جنجال برانگیزتری در مورد ستاره با تجربه شیاطین سرخ منتشر کرده اند. یک نشریه انگلیسی در ادعایی جنجال برانگیز اعلام کرده گیگز با همسر برادرش در ۸ سال اخیر رابطه داشته است.

روابط گیگز و ‘ناتاشا’ از سال ۲۰۰۳ و زمانی که گیگز مجرد بود و ناتاشا هنوز با برادر رایان؛ ‘رودری’ آشنا نشده بود، آغاز شد اما بعد از اینکه هر دو آنها ازدواج کردند ادامه پیدا کرد. ناتاشا در سال ۲۰۰۴ با رودری نامزد شد و یک سال بعد ازدواج کردند اما رابطه او و گیگز در همه این سال ها ادامه پیدا کرد. جالب است که گیگز یکی از نمادهای خانواده‌داری در فوتبال انگلیس بود و با انتشار این اخبار، وجهه او از هم پاشید.

myportal

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی