آخرین وضعیت اکبر عبدی پس از پیوند کلیه

آخرین وضعیت اکبر عبدی پس از پیوند کلیه

اکبر عبدی که چند روز پیش برای پیوند کلیه در بیمارستان بستری شده بود تحت عمل جراحی پیوند عضو قرار گرفت. بسیاری نگران وضعیت او بودند تا اینکه یکی از آشنایان آقای عبدی گفت که حالشان خوب است اما هنوز ممنوع الملاقات هستند و باید چند روزی در بخش ویژه بستری باشند.

یکی از دوستان نزدیک اکبر عبدی که نخواست نامش فاش شود زیرا معتقد است نام عبدی این قدر بزرگ است و در دل مردم جای دارد که نباید نام دیگری در کنار نام او قرار گیرد درباره وضعیت اکبر عبدی بازیگر محبوب کشورمان توصیحاتی ارائه کرده است. وی در این خصوص گفته است: بعد از عمل جراحی و پیوند کلیه وضعیت عمومی ایشان خوب است و تحت مراقبت قرار دارد.

وی ادامه داده است: بیماران بعد از پیوند کلیه معمولا سه هفته در قرنطینه می باشند تا شرایط شان ثبات لازم را بیابد اما آقای عبدی به دلیل بیماری دیابت ۲ ماه در بیمارستان بستری خواهند بود و بعد از دو ماه هم باید در خانه تحت مراقبت و قرنطینه باشند. در خانه نیز تنها همسر و فرزندشان می توانند از ایشان مراقبت کنند زیرا کاملا فضای اطراف بیمار باید استریل باشد تا خدای ناکرده آقای عبدی دچار آسیب نشوند و این دوران نقاهت به سلامت سپری شده و ایشان بهبود کامل یابند.

ایشان درباره وضعیت ملاقات از ایشان توضیح داده است: آقای عبدی ممنوع الملاقات هستند . دوستان زیادی خواهان ملاقات ایشان هستند اما به دلیل وضعیت جسمی آقای عبدی امکان ملاقات میسر نیست از همه مردم می خواهیم تا برای بهبود وضعیت اکبری عبدی دعا کنند و به بیمارستان مراجعه نکنند.

بنابراین گزارش، هم اینک فیلم سینمایی «رسوایی ۲» با بازی اکبر عبدی در سینماهای تهران اکران شده است.

myportal

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی