فهاشی به مهناز افشار اینبار بخاطر لئوناردو دیکاپریو

فهاشی به مهناز افشار اینبار بخاطر لئوناردو دیکاپریو

ماجرا از آنجایی شروع شد که لئوناردو دیکاپریو در اینستاگرامش پستی درمورد دریاچه ی ارومیه گذاشت. از اینکه چقدر پیام و کامنت از ایرانی ها دریافت کرد و چقدر از این پیام ها بی احترامی بود بگذریم. این ماجرا دامن مهناز افشار را نیز گرفت. پست توئیتری مهناز افشار درمورد این ماجرا و یک غلط املایی ساده کلی بی احترامی و پرخاشگری را برای مهناز خانم افشار به همراه داشت.

بعد از پست اینستاگرامی لئوناردو دی کاپریو در واکنش به از بین رفتن دریاچه ارومیه و جلب توجه کاربران فضای مجازی،این صفحه با هجوم کاربران ایرانی مواجه شد که بعضا شاهد کامنت های طنزی بودیم و از آنجا که بسیاری از کاربران علت قرار گرفتن این پست در صفحه دی کاپریو را نمی دانستند ، بسیاری از کامنت ها بی ربط با موضوع بوده و یا متاسفانه برخی از آنها نیز دارای ادبیات توهین آمیزشد.

اما بعد از دی کاپریومهناز افشار بازیگر سینما نیز در پست توئیتری و در واکنش به هشدار دی کاپریو از مسئولین خواسته توجه بیشتری به این دریاچه کنند که البته این پست ظاهرا برای افشار درد سر شد و تلفظ صحیح نام “دی کاپریو” موجب واکنش برخی کاربران شده که مهناز افشار اینگونه پاسخ داد:

فهاشی به مهناز افشار اینبار بخاطر لئوناردو دیکاپریو

myportal

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی