ماجرای درگیری قضائی محسن چاوشی بر سر دزدی صدا

ماجرای درگیری قضائی محسن چاوشی بر سر دزدی صدا

محسن چاوشی خواننده خوب کشورمان که این روزها با موسیقی متن سریال شهرزاد غوغا کرده است دچار مشکلی ناخوانده شده است. خلاصه این مشکل از آن جا آب میخورد که فردی به سودای معروفیت آهنگی منتشر کرده است که در آن صدای محسن چاوشی تقلید شده و در کاور آهنگ نیز اسم محسن چاوشی در کنار خواننده متقلب گذاشته است. این مسئله موجب عصابانیت چاوشی شده است و او قصد شکایت دارد. با هم این خبر را با جزئیات بیشتر دنبال میکنیم.

شب گذشته قطعه «زمستون دنیا» در فضای مجازی پخش شد و روی کاور این تراک ازنام «محسن چاوشی» و «سعید سلیمانیان» به عنوان خواننده های این قطعه نام برده شده بود که همین باعث شد این قطعه خیلی زود در سایت های هواداری چاوشی دست به دست بچرخد.

این موضوع با واکنش محسن چاوشی همراه شد و این خواننده درباره انتشار این اثر با نام او در فضای مجازی نوشت: «قطعه اي كه با نام محسن چاوشي و همخواني فرد ديگري منتشر شده است متعلق به محسن چاوشي نيست.

اين سو استفاده از نام محسن چاوشي پيگيري خواهد شد.» اما این پایان کار نبود و واکنش چاوشی به انتشار این قطعه باعث شد ولع هواداران این خواننده برای شنیدن این اثر بیشتر و بیشتر شود و همین باعث شد آمار دانلود انی قطعه در فضای مجازی بالاتر رود. قطعه ای که از همان دور اول شنیدن آن مشخصا ایرادات بزرگ فنی و تکنیکی دارد و از لحاظ کیفیت در حد آثار قدیمی تر این خواننده هم نیست و فرد دیگری سعی در تقلید صدای محسن چاوشی در این تک آهنگ را داشته است.

بر اساس گزارش‌ها محسن چاوشی در حال تکمیل فرآیند تولید آلبوم «امیر بی گزند» است و این آلبوم در هفته های آینده اخبار و اطلاعاتش به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

بهروز صفاریان، حسین صفا، کوشان حداد، اکبر یاغی تبار،فرشاد حسامی و… همکاران چاوش در این آلبوم هستند.

myportal

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی