عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

در این مجموعه که برای شما خانم جوان گردآوری شده است عکس های بی آرایش یا کم آرایش بازیگران معروف و سوپراستارهایی را خواهید که از گریم از لباس و از هرچیز دیگر آن ها الگو برمیدارید. این موضوع ناراحت کننده که ایرانیان پرمصرف ترین ملت در زمینه لوازم آرایشی هستند جلوه بدی از سطح اعتماد بنفس ما در دنیا داشته است. این مطلب با این هدف آورده شده که شاید کمی از سطح مصرف لوازم آرایشی در جامعه کم کند. لوازم آرایشی ای که کم کم جزء فرهنگ ایرانیان شده است. باهم عکس الگوهای جامعه سینمایی کشور را میبینیم.

لیلا اوتادی : 

اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را آغاز کرده‌است. وی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

اوتادی، نخستین کتاب خود را که مجموعه شعری با نام ‘”در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست” است، در زمستان ۱۳۹۳ و در قالب دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر کرد.

سطح سواد خانم اوتادی بیانگر یک بانوی ایرانی واقعیست و این موضوع برجسته ای است که دختران ما باید از آن باخبر باشند و الگو بردارند.

 

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

لیلا اوتادی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲


هدیه تهرانی: 

خانم تهراتی سوای بازیگری در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد. او برنده دوسیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.

افتخارات سینمایی:

 • نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم هفت دقیقه تا پاییز (۱۳۸۸)
 • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم چهارشنبه سوری از دهمین جشن خانه سینما (۱۳۸۵)
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم چهارشنبه سوری (۱۳۸۴)
 • برنده جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم پیونگ یانگ برای بازی در فیلم پارتی (۱۳۸۱)
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از هفدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم قرمز (۱۳۷۷)
 • در مراسمی علی جنتی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی به هدیه تهرانی و شماری دیگر از هنرمندان نشان “درجه یک هنر” اهدا کرد.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

هدیه تهرانی دومین زن پولساز دهه ی هشتاد خورشیدی سینما میباشد


یهنوش بختیاری:

خانم بختیاری داریای مدرک لیسانس زبان فرانسه میباشد و تا کنون بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و تلوزیونی بازی کرده است. او یکی از پرکارترین های سینمای جوان ایران است.

 

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

بهنوش بختیازی متولد ۱۳۵۴ است و حرفه بازیگری را از ۱۳۷۶ شروع کرده است


پریناز ایزدیار:

خانم ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی کار کرده است.

پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد.

پریناز ایزدیار با بازی چشمگیر در سریال شهرزاد توانست نظر منتقدین را به خود جلب کند و همچنین بازی افسانه ای او در فیلم ابد و یک روز بی عیب و نقص بود که این فیلم سینمایی با سیمرغ بلورین بهترین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به ثمر نشست.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

پریناز ایزدیار متولد ۱۳۶۴ است و دارای لیسانس گرافیک میباشد


شیلا خداداد:

خانم خداد دارای تحصیلات عالی در شیمی محض است. شیلا خداداد به غیر از بازیگری در عرصه هنر بسیار فعال است به طوری تا به حال در چند گروه موسیقی سابقه نوازندگی دارد. این مسئله اهمییت یادگیری موسیقی در جامعه را نشان میدهد و باید از این رفتار شایسته خانم خداداد الگو برداری کرد.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

شیلا خداداد متولد ۱۳۵۹ میباشد و در بیش از ۱۵ فیلم سینمایی موفق در کارنامه خود دارد


باران کوثری: 

خانم کوثری دختر خیلی پرکاری در عرثه هنر میباشد. او تقریبا در تمام ژانرهای بازیگری سابقه ایفای نقش دارد از کودک گرفته طنز و تراژیک. و در ضمن سوای بازیگری او نیز کارگردانی میکند. موزیک ویدئو آهنگ چرا رفتی اثر همایون شجریان ساخته باران کوثری میباشد. این موزیک ویدئو یکی از پربازدیدترین موزیک ویدئوهای ایرانیست.

باران کوثری الگوی نمونه برای تمام دختران ایرانیست. او سابقه ی شرکت در جشنواره های جهانی دارد و تا به حال یک بار در جشنواره بین‌المللی فیلم وزول / بخش مسابقه سینمای آسیا جزء داوران بوده است.

آخرین جایزه باران کوثری در سال ۱۳۹۳ برای بازی در فیلم کوچه بی نام در جشنواره فیلم فجر میباشد. او برای نقش محدثه جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

باران کوثری ۲۵ مهر ماه امسال ۳۱ ساله میشود 


مهناز افشار:

خانم افشار افتخار سینمای جوان ماست. او بجز رشته بازیگری در زمینه تهییه کنندگی و کارگردانی هم فعالیت میکند. مهناز افشار قبل از ورودش به عرصه بازیگری بعد از چهار سال نحصیل در یک مؤسسه غیرانتفاعی با مدرک تدوین فارغ التحصیل. خانم افشار در مراسم های خیرخواهانه و برگزاری کنسرت ها و مراسمات خیریه شهره هستند. در آبان ۱۳۹۱ کنسرت خیرخواهانه روزبه نعمت‌اللهی به تهیه‌کنندگی مهناز افشار در مرکز همایش‌های برج میلاد برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان برگزار شد.

مهناز افشار بجز زیبایی چهره، مدل مانتو، مدل ابرو و … محاسن بسیار زیادی دارد برای الگو برداری دارد.

جوایز و افتخارات خانم افشار:

 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتفدان برای برف روی کاج‌ها ۱۳۹۱
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فجر برای پل چوبی ۱۳۹۰
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از بخش نگاه نو جشنواره فجر برای برف روی کاج‌ها ۱۳۹۰
 • کاندید تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن ازجشن خانه سینما برای سعادت‌آباد ۱۳۹۰
 • برنده تندیس بهترین بازیگر زن ازجشن دنیای تصویر برای طبقه سوم ۱۳۹۰
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای سعادت‌آباد ۱۳۸۹
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتفدان برای طبقه سوم ۱۳۸۹
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای تسویه حساب ۱۳۸۸

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

عکس بالا صورت بی آرایش پولسازترین زن سینمای ایران را نشان میدهد


طناز طباطبایی: 

خانم طباطبایی یکی از هنری ترین بازیگران زن سینمای ماست. او فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی تئاتر است. همیچنین او نقاش ماهر و موسیقیدان زبردستی نیز هست.

او دوسال پیاپی است که نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش زن در جشنواره فیلم فجر میشود. خانم طباطبایی با بازی محشری که در فیلم خشم و هیاهو داشت ، رقیب اصلی پریناز ایزدیار برای ریافت این جایزه بود.

طناز طباطبایی در سال ۱۳۸۳ وارد سینمای ایران شد و تاکنون در ۲۵ فیلم موفق ایفای نقش کرده است.

ازجمله فیلم های موفق وی میتوان به هیس دخترها فریاد نمیزنند ساخته رخشان بی اعتماد اشاره نمود. او برای این فیلم برنده لوح تقدیر و جوایزی از سوی جشنواره زنان مستقل آمریکا به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانیطناز طباطبایی متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ میباشد و در سریال میوه ممنوعه  به شهرت رسید


بهاره رهنما:

خانم رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.

او یک فعال اجتماعی به تمام معناست و به نوعی در اکثر اتافاقات اجتماعی حضور مؤثر دارد. طبیعت دوست و طرفدار حقوق حیوانات میباشد.

بهاره رهنما نویسنده خوبی نیز هست او برای مذتی در نشریه چلچراغ نویسندگی میکرد.

او ید طولایی در تئاتر دارد علاوه بر این فیلمنامه نویس خوبی نیز هست. بهاره رهنما بیش از ۲۵ فیلم سینمایی بازی کرده است و از سال ۷۵ سابقه حضور حرفه ای در تئاتر دارد.

خانم رهنما یکی از قابل احترام ترین الگوهای زن ایرانیست.

عکس های بدون آرایش بازیگران زن ایرانی

شقایق دهقان:

خانم دهقان در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعه طنز پاورچین را پذیرفت و درپی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.

وی یکی از فعال ترین های کشور ما در سریال های تلوزیونی است. او به علاوه سابقه ۲۰ ساله در تلوزیون سابقه طولانی مدتی در طراحی صنحنه سریال های ۹۰ قسمتی دارد.

او در رشته خودش یک خانم باسواد و کاربلد است و نخسیت بانوی ایرانی میباشد که سابقه استندآپ کمدی دارد. او در مسابقه استندآپ کمدی خنوانه توانست در مرحله اول رضا شفیعی جم را از با اختلاف از میان بردارد.

نویسنده: محمد هدایتی

myportal

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی