۵ نکته درباره نوع لباس پوشیدن در سفرهای هوایی

5 نکته درباره نوع لباس پوشیدن در سفرهای هوایی

اکثر ما کمی سردرگم هستیم که در هواپیما چی بپیوشیم که هم راحت باشیم هم خوشتیپ. اما تنها برای چند ساعت خوشتیپی را کنار بگذارید و تنها به راحتی خود فکر کنید. چراکه در سفرهای طولانیو فشارهوایی که در هواپیما وجود دارد جریان خود انسان دگرگون شه و اگر شما لباس نامناسب پوشیده باشید ممکن است برای شما مشکلات عدیده ای پیش بیاید. البته دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهمتر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است. در ادامه ما به شما میگوییم در سفر هوایی چه لباسی مناسب شماست.

۱٫لباس های تنگ نپوشید/ لباس باجنس راحت و طبیعی بپوشید
نشستن در صندلی های هواپیما و پوشیدن لباس های تنگ جریان خون شما را محدود می کند.از شلوارهای گشادی که از الیاف طبیعی هستند استفاده کنید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید.

۲٫کفش پاشنه بلند استفاده نکنید/ کفش راحتی پا کنید
کفش پاشنه بلند خود به تنهایی دارای مضراتی از جمله کمر درد و پا درد است؛حال تصور کنید در هواپیما در یک جای تنگ از آن استفاده کنید.همچنین به این مساله که در فرودگاه باید راه طولانی را تا هواپیما بگذرانید توجه کنید.مطمئنا طی کردن این مسیرها با کفش های راحتی آسوده تر است.

۳٫از عطر و ادکلن استفاده نکنید/ از لباس های تازه شسته شده استفاده کنید
هوایی که در کابین هواپیما وجود دارد دارای تهویه نیست و محیط هم بسیار تنگ و کوچک است؛پس لباس تمیز به تن کنید و از عطر و ادکلن استفاده نکنید تا اطرافیانتان را آزار ندهید.ممکن است در کسی که در کنار شما می نشیند آلرژی یا آسم داشته باشد.

۴٫لباس  مناسب و بی طرف بپوشید
روی برخی از لباس ها عکس هایی وجود دارد که ممکن است به کشوری که وارد می شوید قابل قبول نباشد مثلا عکس های سیاسی. این ممکن است برای شما مشکل ساز شود.همچنین از لباس های تنگ و کوتاه و نامناسب استفاده نکنید.زیرا ممکن است خانواده ای آزرده خاطر شوند.

۵٫لباس زیاد گرم نپوشید
هنگام لباس زیاد پوشیدن شجاع باشید.می توانید از چندین لباس نازک روی هم استفاده کنید که اگر در هواپیما هوای گرم شما را آزار داد یکی یکی بتوانید لباس ها را در بیاورید.

myportal

۳ خرداد ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی