تغییر سه سال یک بار آیفون از سال ۲۰۱۶

تغییر سه سال یک بار آیفون از سال 2016

در این سال ها شکل و شمائل گوشی های اپل (iPhone) دست خوش تغییر قرار گرفته است ولی این اواخر باخبر شده ایم گه این شرکت تصمیم دارد شمائل این گوشی ها را هر سه سال یک بار تغییر کلی دهد. در ادامه بیشتر با جزئیات این خبر با شما خواهیم بود:

بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده است، اپل می‌خواهد چرخه‌ی دو ساله‌ی ساخت آیفون‌های جدید را به کنار بگذارد. تا به امروز، اپل از سیستم «تیک-تاک» اینتل در ساخت آیفون‌های‌اش استفاده می‌کرد؛ یعنی یک سال، آیفون جدیدی معرفی می‌شد و سال آینده، اپل همان گوشی را به صورت سخت‌افزاری ارتقا می‌داد. برای مثال، اپل iPhone 6 و iPhone 6 Plus را عرضه و یک سال پس از آن، با حفظ ظاهر گوشی، آن‌ها را در قالب دو گوشی iPhone 6s و iPhone 6s Plus ارتقای سخت‌افزاری داد.

چرخه‌ی جدید ساخت آیفون‌ها، به دلیل کاهش فروش این گوشی‌ها به وجود آمده است.

با این اوصاف، انتظار داشتیم تا با عرضه‌ی آیفون ۷، شاهد تغییرات بزرگی در این گوشی‌ها باشیم، اما شایعات تا به امروز این موضوع را رد کرده‌اند. همانطور که در تصویرها دیده‌ایم، آیفون ۷، از نظر ظاهری تفاوت زیادی با آیفون ۶ ندارد.

iPhone 7

این طور که نظر می‌رسد، اپل از این پس هر سه سال یک بار، گوشی‌های‌اش را ارتقای بزرگ خواهد داد. سری آیفون‌های ۶ و ۶s و ۷ اولین چرخه‌ی سه ساله‌ی اپل را رقم خواهند زد. یعنی اگر می‌خواهید آیفون بزرگ بعدی اپل را ببینید، باید برای مدل ۲۰۱۷ صبر کنید.

طبق گزارش منتشر شده، چرخه‌ی جدید ساخت آیفون‌ها، به دلیل کاهش فروش این گوشی‌ها به وجود آمده است. اپل انتظار ندارد امسال، به اندازه‌ی سال ۲۰۱۵ بتواند آیفون بفروشد. به طور کلی، انتظار زیادی از آیفون امسال نداشته باشید.

 

myportal

۱۵ خرداد ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی