چه سایه ای برای چه رنگ چشمی مناسب است؟

چه سایه ای برای جه رنگ چشمی مناسب است؟

یکی از اقلام آرایشی که به صورت شما بعد میدهد و یا باعث فانتزی شئن آرایش شما میشود همین سایه است. ولی در صورتی سایه زیبایی های خودش را نشان میدهد که شما رنگ های سایه را متناسب با رنگ چشمتان انتخاب کرده باشید. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا انقدر رنگ های متفاوت برای سایه وجود دارد و وجود ۱۰۰ رنگ متفاوت در یک سایه به چه دردی میخورد؟ اشتباه نکنید این همش برای شما نیست و هر کسی باید رنگ های متباسب خودش را استفاده کند.

چشم های آبی
چشم های روشن به رنگ اقیانوسی شما اولین چیزی است که نظر دیگران را هنگام برخورد با شما به خود جلب می کند. پس با آرایش چشم اسموکی قهوه ای گرم تضاد رنگ فوق العاده ای برای چشم ها ایجاد کنید تا زیبایی آن دو چندان شده و اطرافیان را به چشم هایتان خیره کنید.
برای این آرایش سایه nyx love in paris را پیشنهاد می کنم.

چه سایه ای برای جه رنگ چشمی مناسب است؟

چشم های عسلی
این چشم ها مانند معما هستند. نه قهوه ای هستند نه سبز. ولی در هر دو دنیای رنگ های سیر می کنند. برای این چشم های دو رنگ از سایه قهوه ای و سبز که تقلیدی از رنگ چشمانتان هست استفاده کنید.
برای این آرایش سایه MAYBELLINE Eye Studio Color Plush Silk را پیشنهاد می کنم.

چه سایه ای برای جه رنگ چشمی مناسب است؟

چشم های قهوه ای
به عنوان سایه پایه رنگ قهوه ای خنثی و روی آن سایه براق بزنید. این ترکیب سایه رنگ چشم ها را عمیق تر و دراماتیک تر می کند.
برای این آرایش سایه URBAN DECAY Naked3 Palette را پیشنهاد می کنم.

چه سایه ای برای جه رنگ چشمی مناسب است؟

چشم های سبز
چشم های زمردین شما کمیاب هستند پس بهتر است آن ها را بیشتر به نمایش بگذارید. سبز را با آرایش چشم نارنجی کمی متعادل کرده تا چشم ها برجسته تر نشان داده شوند. سعی کنید سایه را کمی به بیرون پخش کنید تا حال آرایش اسموکی داشته باشد.
برای این آرایش سایه URBAN DECAY UD XX Vice Ltd Reloaded را پیشنهاد می کنم.

چه سایه ای برای جه رنگ چشمی مناسب است؟

myportal

۲۶ خرداد ۱۳۹۵

مطالب پیشنهادی