مریلا زارعی دستیار کارگردان می شود

مریلا زارعی بازیگر مشهوری که تقریبا همه ی ما ایشان را می شناسیم حالا قدمی فراتر گذاشته و تصمیم دارد دستیار کارگردان شود. این بازیگر محبوب در فیلمی که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت، دستیار ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بزرگ سینما و تلویزیون می شود.

بعد از موفقیت‌های توأمان انتقادی و اقتصادی «بادیگارد» می‌شد انتظار داشت که ابراهیم حاتمی‌کیا زودتر از اینها دوباره پشت دوربین ایستاده و فیلم جدیدش را بسازد.

 این کارگردان اما بعد از حدود دو‌ سال انتظار ظاهرا قصد دارد فیلم جدیدش را جلوی دوربین ببرد. ابراهیم حاتمی‌کیا این روزها در کشور سوریه مشغول آماده‌سازی جدیدترین فیلم خود با نام «پرواز به وقت شام» است. تاکنون حضور ‌هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان به‌عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی قطعی شده است و مذاکره با سایر بازیگران مرد در حال انجام است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، در این فیلم سینمایی قرار است مریلا زارعی به‌عنوان دستیار ابراهیم حاتمی‌کیا در گروه کارگردانی فعالیت کند.

«بادیگارد»، «چ»، «گزارش یک جشن» و «دعوت» فیلم‌هایی از ابراهیم حاتمی‌کیا هستند که مریلا زارعی به‌عنوان بازیگر با این کارگردان شناخته‌شده سینمای ایران همکاری کرده است. ابراهیم حاتمی‌کیا که مدت‌ها بود از اشتیاقش به ساخت فیلمی درباره مدافعان حرم سخن می‌گفت، ‌سال گذشته به کشور سوریه رفت تا جدیدترین فیلم خود را در این کشور جلوی دوربین ببرد. این فیلم که البته مشخص نیست همان پروژه رویایی حاتمی‌کیا درباره مدافعین حرم هست یا نه، هنوز تولیدش آغاز نشده است. تهیه‌کنندگی پرواز به وقت شام را محمد خزاعی برعهده دارد.

 

myportal

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی