ماجرای دستگیر شدن رامبد جوان توسط نیروی انتظامی

رامبد جوان مجری مشهور برنامه خندوانه همیشه طرفداران خود را هیجان زده می کند. برنامه ی این هفته ی خندوانه با اتفاقات بسیار جالبی همراه بود. از دستگیری رامبد جوان توسط مامور نیروی انتظامی گرفته تا اجرای استندآپ کمدی دانشجوریان دانشگاه علوم پزشکی.

آنچه در «خندوانه» گذشت؛

 برنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته با اجرای استندآپ کمدی کمدین‌های «خندوانه» به روی آنتن رفت و رامبد جوان کارگردان و مجری، شادی این برنامه را با توجه به اینکه جمعه هشتم اردیبهشت ماه روز روانشناس نامگذاری شده است، به تمام روانشناسان و خانواده‌هایشان تقدیم کرد و سپس در دو بخش مختلف به قرعه‌کشی بین تماشاگران پرداخت.

جوان با توجه به روند اجرای استندآپ کمدی در برنامه «خندوانه» بیان کرد: با برگزاری این نمایش کمدی در برنامه «خندوانه» این موضوع در بسیاری از نهادها، دانشگاه‌ها و حتی برنامه‌های تلویزیونی ترویج داده شد و چندی پیش در دانشگاه علوم پزشکی جشنواره‌ای فرهنگی برگزار شد که در آن دانشجویان در دو موضوع سلامت و آزاد به استندآپ پرداختند و امشب ۶ نفر از دانشجویان برنده این مسابقه مهمان ما هستند.
همچنین پس از یک رفت و برگشت رسانه‌ای، بخش دیگری از اجرای «خنداننده شو» توسط شرکت‌کنندگان جدید، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به اجرای استندآپ کمدی خود پرداختند.
گفتنی است؛ پس از اجرای دانشجویان، نیما شعبان‌زاده با موتورسیکلت وارد استودیو «خندوانه» شد و به اجرای بخش نمایشی پرداخت و در ادامه استودیو «خندوانه» توسط نیروهای انتظامی محاصره شد و جوان و نیما هر دو دستگیر شدند.
گزارش از محدثه نعمتی

myportal

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی