قیمت بلیط پرسپولیس الوحده

۱۸ اردیبهشت بازی پرسپولیس و الوحده بازی بسیار حساسی است و حضور تماشاگران می تواند تاثیر مثبتی روی نتیجه ی بازی داشته باشد، از این رو مسئولان باشگاه تصمیم دارند تا قیمت بلیط های این بازی را کاهش دهند.

 تیم فوتبال پرسپولیس ۱۸ اردیبهشت در دیداری حساس به مصاف تیم الوحده امارات خواهد رفت که این بازی تأثیر زیادی در صعود سرخ‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت و به همین دلیل حضور هواداران پرسپولیس در این بازی برای این تیم بسیار مهم است.

در همین رابطه مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا قیمت بلیت این بازی را به گونه‌ای تعیین کنند که هواداران بیشتری بتوانند به استادیوم بیایند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از تیم الریان قطر در تهران میزبانی کرد که قیمت بلیت این بازی ۳۵، ۲۵ و ۱۵ هزار تومان تعیین شده بود که این مسأله باعث شد تا چیزی تا حدود ۶۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه بیاید، از قدیم مسئولین این باشگاه در نظر دارند برای بازی با الوحده امارات قیمت بلیت ها را ۲۵، ۱۵ و ۸ هزار تومان تعیین کنند تا شاید هواداران استقبال بیشتری از این بازی داشته باشند. این موضوع یکی از محورهای صحبت اعضای هیأت مدیره در جلسه امروز بود.

myportal

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی