امیرمحمد زند تهدید به مرگ شد + عکس

امیرمحمد زند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پستی در صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرد که در آن خبری درمورد تهدید شدنش به مرگ را داد. از همه چیز عجیب تر، دلیل این تهدید بود که در ادامه آن را نوشته ایم. با ما همراه باشید.


امیرمحمد زند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش در خصوص تهدید شدنش به مرگ مطلبی را منتشر کرد.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر محمدزند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرم خود از تهدید شدنش به مرگ به خاطر تأخیر در عکس گرفتن با یک هوادار خبر داد.

امیر محمدزند در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“سلام عزيزان؛اين عكس درست موقعى گرفته شده كه شخصى حوالى مسجد سليمان در حال تهديد من به مرگ بود جالب اينكه گروه تهيه و توليد كار صرفاً و تنهاا تماشا چى بودند و جالبتر اينكه بجاى اينكه من شاكى باشم از نداشتن امنيت جانى وسط بيابان گروه عزيز ادعاى شكايت ميكنند.اگر لازم باشد در آينده همه چيز را به مطبوعات و مردم عرض خواهم كرد.لازمه بگم دليل تهديد به مرگ شدنم تنها چند ثانيه تاخير در عكس گرفتن با آن مثلا آدم بود درست زمانى كه وسط تمرين سكانسم بودم.افسوس و حيف از حرفه اى كه هر روز بيشتر به قهقرا و ابتذال و بى نظمى و …كشيده ميشود و افسوس به عمر نزديك به بيست ساله اى كه براى اين حرفه گذاشتم.
پ،ن:براى حفاظت از جانم مجبور به قطع همكارى شدم و فعلاً زندم.
پ؛ن٢٢:مردم مهربانى كه منو از نزديك ديدن حتماً ميتونن اذعان كنن كه من هميشه با مردم صميمى،محترمانه و عاشقانه برخورد كرده ام.”

myportal

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی