جزئیات برنامه نامزد بازی + زمان پخش

 

برنامه ی نامزد بازی که این روزها در فضای مجازی حسابی سروصدا کرده است با موضوع اجتماعی و پیرامون مسئله ی انتخابات است. شقایق دهقان بازیگر مشهور سینما و تلویزیون مجری این برنامه است. در ادامه توضیحاتی در مورد این برنامه ی جدید داده ایم. با ما همراه باشید.

برنامه جدید شقایق دهقان در فضای مجازی

شقایق دهقان از امشب با یک برنامه اینترنتی یکبار دیگر مجری‌گری را تجربه می‌کند، برنامه «نامزدبازی» که فضایی طنز دارد و با رویکردی کاملا اجتماعی به موضوع مهم این روزها یعنی انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازد.

دهقان سال گذشته به همراه مهراب قاسمخانی برنامه «ریو فانتزی» را به اجرا درآورد، برنامه‌ای سرگرم کننده که در رابطه با مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو بود و از سامانه Morio.irr منتشر می‌شد. «نامزدبازی» به نوعی در ادامه همان برنامه است. گزارش‌های مردمی با فضایی سرگرم کننده، دوبله فیلم‌ها به صورت طنز و مسابقه پیامکی از بخش‌های متنوع و طنز این برنامه است. به جز شقایق دهقان که مجری این برنامه است، ایمان احمدی به عنوان کارگردان، احسان ابراهیمی نویسنده و فرهاد پورخوشبخت نیز به عنوان تدوینگر در آن حضور دارند.

«نامزد بازی» یک برنامه اینترنتی ۲۰ قسمتی است که اولین قسمت آن امشب پخش می‌شود. این برنامه هر شب از طریق سامانه Morio.ir و پیج اینستاگرام Namzad.bazi@ در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

myportal

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی