فلور نظری در سریال گسل + عکس

فلور نظری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در سریال گسل که در ماه رمضان ۹۶ پخش می شود ایفای نقش کرده است. او در این سریال در نقش همسر وزیر است و در ادامه توضیحات بیشتری را از زبان این بازیگر می شنویم.

بازیگر سریال «گسل» گفت: من و تمام بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می‌کنیم افرادی نیستیم که بخواهیم با دلقک بازی مردم را بخندانیم. همه ما افرادی جدی هستیم که در موقعیت‌هایی کمدی قرار می‌گیرند.

«فلور نظری» بازیگر سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان گفت: حدود ۶ ماه است که از شروع بازی‌ام در این سریال می‌گذرد و من نیز ایفاگر نقش لیلا همسرمعاون وزیر (با بازی بیژن امکانیان) در این اثر هستم.

 

وی ادامه داد: قصه این سریال در اصل داستان خانواده ما است که فکر می‌کنم حدود ۴۰۰ قسمت باشد. لیلا در اصل فعال اجتماعی است و فقط خانه دار نیست. او در کنار همسرش که موقعیت‌های سیاسی اجتماعی دارد، قرار گرفته و به عنوان پشتیبان از موقعیت خود در جهت حل کردن مشکلات مردم استفاده می‌کند.

 

این بازیگر با اشاره به همکاری با بذرافشان نیز گفت: او یکی از کارگردان‌هایی است که ویژه و خاص کار می‌کند و معتقدم که همکاری با او برای هر بازیگری لازم و ضروری است چراکه فرد بسیار سخت‌گیری است و کارش را به طور جدی و حرفه‌ای انجام می‌دهد.

بازیگر سریال «مرد دوهزار چهره» در ادامه بیان داشت: یکی از ویژگی‌های این سریال دیالوگ محور بودن آن است و ما نیز به عنوان بازیگر نمی‌توانیم حتی یک واو را هم جا بیندازیم و همه اینها در کنار حضور بازیگرانی تئاتری و حرفه‌ای به موفقیت کارمان کمک کرده است.

 

وی درباره اینکه «گسل» یک سریال کمدی سیاسی است نیز گفت: این سریال کمدی موقعیت است. من و تمام بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می‌کنیم افرادی نیستیم که بخواهیم با دلقک بازی مردم را بخندانیم. همه ما افرادی جدی هستیم که در موقعیت‌هایی کمدی قرار می‌گیرند.

 

 

بازیگر سریال «گسل» ادمه داد: آنقدر حضور در این سریال برایم جذابیت دارد که در پایان هر قسمت منتظر قصه قسمت بعدی هستیم و می‌خواهیم بدانیم در ادامه داستان چه اتفاقی خواهد افتاد.

نظری درباره زمان پخش این سریال نیز گفت:‌ در ابتدا قرار بود تا «گسل» در ماه رمضان پخش شود،‌ اما بعد از آن منتفی شد و طبق آخرین خبری که شنیدم احتمالا مهرماه از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی در حال تولید است و بزودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

myportal

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی