دختر ۲۱ ساله با زیبایی عجیب + عکس

تصاویری از زیباترین دختر اینستاگرام که زیبایی ذاتی خارق العاده ای دارد. داکوتا رز که دو رگه ژاپنی – آمریکایی است این روزها به شخصیت مشهور در اینستاگرام تبدیل شده. چهره ی او شبیه به عروسک ها است. در ادامه عکس های این دختر زیبا را ببینید.

این دختر دو رگه ژاپنی – امریکایی با ۲۱ سال سن به دلیل شباهت عجیبش به باربی ، طرفداران بسیاری در اینستاگرام برای خود دست و پا کرده است. “داکوتا رز” نام دختری است که عکس های او در شبکه های اجتماعی ژاپن بین کاربران دست به دست می چرخد و موجب تحسین بسیاری شده است.

این دختر بسیار زیبا  ادعا می کند که تاکنون هیچگونه عمل زیبایی نداشته است و چهره ی زیبای او کاملاً خدادادی است. برخی از کاربران چهره او را پسندیده و او را تحسین می کنند. در مقابل بعضی دیگر چهره او را مصنوعی خوانده و مدعی شده اند که بر روی سراسر چهره او عمل جراحی صورت گرفته است. با توجه به سن پایین داکوتا، به نظر نمی رسد که عملی بر روی صورت او صورت گرفته باشد. بسیاری بر این عقیده اند که او حاصل ازدواج موفق دو ژن از قاره و نژاد های مختلف است که چنین ترکیب زیبایی حاصل شده است.

در حال حاضر صفحه شخصی او در اینستاگرام بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارد، اما با توجه به شهرتی که وی کسب کرده است این امار روز به روز در حال افزایش است! وی در حال حاضر به عنوان مدل با بسیاری از شرکت های معتبر ژاپنی همکاری می کن

myportal

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی