عادل فردوسی پور و مهارتش در بسکتبال

عادل فردوسی پور مجری مشهور و دوست داشتنی برنامه ی نود این روزها به دنبال علاقه ی چدیدش در بسکتبال می رود. چندی پیش فیلمی از خودش در شبکه های اجتماعی مننتشر کرد که مهارت او را در بسکتبال نشان می دهد. در همین رابطه با این مجری عزیز صحبتی داشتیم. در ادامه بخوانید.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در این این فیلم عادل یک حرکت جالب انجام داد و از روی نقطه پنالتی بسکتبال توپ را وارد سبد کرد.کاری تمرین شده از فردوسی پور که بارها آن را انجام داد.در کل عادل حرکات پا به توپش خوب است و آنهایی که با او فوتبال بازی کرده اند می دانند که هم خوب می دوی،هم خوب پاس می دهد و هم خوب گل می زند.خیلی ها می گویند او با انتشار این فیلم برای فوتبالیست ها خط و نشان کشیده است اما وقتی با خودش تماس گرفتیم اول موجودیت فیلم را هم انکار کرد!«کدام فیلم؟درباره چه حرف می زنید؟»وقتی به او گفتیم فیلمی که با پا توپ را وارد سبد بسکتبال کردی گفت:«آهان،اون فیلم.کاری نکردم که.خداحافظ.»عادل که معمولا سعی می کند کمتر حرف بزند و زود خداحافظی کند این بار هم تصمیم گرفت این کار را انجام بدهد.اما به او گفتیم درباره آن فیلم توضیح بدهد.«مجموعه انقلاب بود.در آنجا فیلم را گرفته اند.من زیاد تمرین می کنم و دوست دارم دقت ضربه هایم را بالا ببرم اما سرم خیلی شلوغ است و این طور نیست که زمان بگذارم روی این ماجرا.»

برای فوتبالیست ها خط و نشان کشیدید؟عادل وقتی با این سوال روبرو شد خنده ای از ته دل کرد و گفت:«نه بابا.کدام خط و نشان.اون بسکتبال بود،فوتبال که نبود.من اصلا اهل کری خواندن برای کسی نیستم.آنجا فضای تمرینی بود و کلا با حالت مسابقه فرق دارد.اصلا قابل قیاس با هم نیستند.»در تیم رسانه ورزش دوستانت می گویند خیلی جدی بازی می کنی و کمتر هم موقعیت خراب می کنی درست است:«بچه ها که لطف دارند.اما آدم همیشه باید جدی باشد و جدی بازی کند.من هم موقعیت از دست می دهم ولی نه به اندازه آرش برهانی!(خنده) شوخی کردم. واقعا شرایط مسابقه رسمی با بازی هایی که ما می کنیم فرق دارد و قابل قیاس نیست.»

 

myportal

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی