آیا ماه رمضان امسال احسان علیخانی با ماست؟

یکی از علایق ما ایرانی ها این است که در ماه مبارک رمضان و کنار سفره افطار که همه خانواده دور هم جمع میشوند، برنامه محبوبشان را از تلویزیون نگاه کنند و از آن لذت ببرند و این برنامه قطعا با مجری گری احسان علیخانی طعم دیگری دارد! امسال هم طبق سالهای گذشته به دلیل استقبال زیاد برنامه ماه عسل در ایام ماه مبارک رمضان اجرای با احسان علیخانی اکران میشود 
ناصر کریمان درباره «ماه عسل» که امسال همچون سال های پیش با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه سیما روی آنتن می رود، گفت: «ماه عسل»، امسال هم به مساله آسیب های اجتماعی می پردازد.

وی با اشاره به تغییراتی که برنامه امسال نسبت به سال های پیش دارد، توضیح داد: تغییراتی در فرم برنامه ارایه شد که جذابیت های بیشتری داشته باشد اما نمی توان آنها را بیان کرد و باید رونمایی شود اما این تغییرات در آیتم ها، مصاحبه و دعوت از مهمانان صورت گرفته است و شاید امسال مجری بیشتر شنونده و مهمانان بیشتر گوینده باشند.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما با اشاره به یکی از بخش های مورد توجه «ماه عسل» توضیح داد: از جمله مقولاتی که در این چند ساله مورد توجه قرار گرفته بحث ایثار و از خودگذشتگی مدافعان حرم است و ما هم امسال در «ماه عسل» به این نکته توجه داریم و روی این مساله تمرکز بیشتری انجام شده است.

کریمان در پایان با بیان اینکه مساله مقاومت و ایثار همیشه باید برای نسل جوان بازخوانی شود، عنوان کرد: «ماه عسل» قرار است در کنار مباحث دیگر به این حوزه بپردازد.

myportal

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی