فوتبالیست مشهوری که خودش را کرایه میدهد!

فوتبالیست­های مشهور جهان هرکس برای خود کلاس کاری دارد و از همه آنها بیشتر کریستیانو رونالدو این ستاره معروف پرتغالی رئال مادرید بر صدر حضور دارد جدیدا خبر جالبی مبنی بر آن درز کرده که این بازیکن مشهور فوتبال خود را کرایه می­دهد و این مشخص می کند که هیچ چیز غیر قابل خرید نیست حتی گذراندن روزی پر از سلبریتی!

شاید عجیب باشد اما اگر به اندازه کافی پولدار باشید می توانید کریس رونالدو را برای مدت ۴ ساعت اجاره کنید! برای گروه ثروتمندان، تقریبا هیچ چیزی نیست که غیرقابل خرید باشد
که این تئوری شامل کریستیانو رونالدو هم می شود.​​​​​​​

در کتاب جدیدی که تحت عنوان فوتبال لیکس منتشر شده است، مطلبی تحت عنوان “اجاره کردن کریستیانو رونالدو” نیز وجود دارد. در سالهای اخیر بارها شاهد حضور ستاره پرتغالی رئال مادرید در انواع فعالیت های تجاری و تبلیغاتی بوده ایم و خود او نیز کمپانی های تجاری فراوانی را به نام خود تاسیس کرده است اما جالب است بدانیم که استفاده از رونالدو در تبلیغات هزینه گزافی را در بر دارد.

در این کتاب عنوان شده که گذراندن ۴ ساعت و نیم با رونالدو در حدود ۹۲۰ هزار پوند هزینه در بر خواهد داشت
که یک شرکت عربستانی برای استفاده از حق تصویر رونالدو در سال ۲۰۱۳ چنین مبلغی را پرداخت کرده است. با پرداخت این مبلغ، رونالدو ۴ ساعت و نیم را در آن کمپانی سپری کرد و همچنین اجازه عکاسی نیز به آنها داده شد. همچنین در صفحه رسمی رونالدو ۲ بار این کمپانی تگ شده و ۵ پیراهن امضا شده نیز توسط ستاره پرتغالی به آنها اهدا شد. همچنین این شرکت عربستانی اجازه داشته از عکس های رونالدو به مدت یک روز در تبلیغات بومی استفاده کند.

این گونه فعالیت ها بخش بزرگی از درآمد رونالدو را تشکیل می دهد. فراموش نکنیم که بعد از کسر مالیات، دریافتی رونالدو از رئال مادرید چیزی در حدود ۴۰۰ هزار پوند در هفته است.

منبع: پرداد

myportal

۱ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی