حضور خانوادگی ترامپ در عربستان

حضور خانوادگی ترامپ در عربستان

حضور رئیس جمهور آمریکا و خانواده اش در میان سران کشور عربستان جنحال زیادی دربر داشت و هیاهویی در خاورمیانه برپاکرد. خوش و بش شاه عربستان با همسر ترامپ و دخترش تعجب همگان را برانگیخت. این خبر واکنش های زیادی با خود به همراه داشت. حکام آل سعود با ادعای دینداری دست به رفتارهایی زدند که از آن ها  انتظار نمیرفت.

اخبار رفتن ترامپ و همسرش و دخترش به عربستان این روزها بسیار طرفدار دارد مخصوصا با رقص عربی که ترامپ با پادشاه عربستان داشت الان دومین اتفاق عجیبی که افتاده دست دادن خادم حرمین با همسر ترامپ بوده این را روزنامه پاکستانی اعلام کرده و در آن اعتراض خود را اعلام نموده  که آنها حداقل ظواهر اسلام را نیز رعایت نکردند در این مطلب همراه ما باشید برای جزئیات هرچه بیشتر این اتفاق!

 

رفتار غیر قابل توجیه حکام آل سعود که خود را رهبر دنیای اسلام می‌دانند ولی حداقل ظواهر دین را نیز رعایت نمی‌کنند جای هیچ دفاعی را برای روزنامه طرفدار آنها نگذاشت.

دیلی پاکستان که حامی نفوذ آل سعود و وهابیت در پاکستان می باشد بازهم نتوانست به رفتار شاه عربستان که حداقل ظواهر اسلام را نیز رعایت نکرده است واکنش نشان ندهد .

این خبرگزاری در تیتر خود نوشت «از شاه عربستان چنان تصویری منتشر شده است که تمام دنیا را به تعجب وا داشته است»

شاه عربستان در اقدامی عجیب خلاف نص صریح آیه قرآن با میلانیا ترامپ همسر ترامپ دست داد تا دلیلی باشد بر این ادعا که دین صرفا به صورت ابزاری در عربستان استفاده می‌شود.

این اقدام شاه عربستان که به سرعت توسط رسانه‌ها منتشر شده است جای هیچگونه دفاعی را برای رسانه های حامی آل سعود باقی نگذاشته است.

دیلی پاکستان طی روزهای گذشته به «حماقت سران کشورهای اسلامی» برای تائید و حضور در کنفرانسی که ترامپ قرار است «درس دین‌داری» به آنان بدهد اشاره و از آن  انتقاد کرده بود.

علیرغم اینکه رسانه‌های وابسته به آل سعود سعی می‌کنند به هر بهانه ای چهره انقلاب اسلامی را در پاکستان خراب کنند ولی برخی حرکات حکام سعودی که چهره واقعی آنان را برملا می‌کند راهی به جز اعتراف پیش روی رسانه ها باقی نمی‌گذارد.

دیلی پاکستان یکی از رسانه هایی است که به شدت طرفدار آل سعود است .

پروژه تطهیر آل سعود در پاکستان یکی از مهمترین وظایف این رسانه‌ها بوده است.

تهران نیوز

myportal

۷ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی