سلفی جدید رابرت سلبی با پسرش

سلفی جدید رابرت سلبی با پسرش

این سلفی متعلق به یک پدر و پسر است که توانست در دنیای مجازی سرو صدای فراوانی ایجاد کند لایک های فراوانی که این عکس دونفره گرفت بسیار قابل توجه بود. کاربران دنیای مجازی کار پسندیده این پدر را تحسین کردند. وی برای همدردی با فزرندش که از یک بیماری صعب العلاج رنج میبرد لوله‌ای به بدنش متصل کرد. این اقدام وی قابل ستایش است.

سلفی پدری جوان به همراه پسرش، در شبکه های اجتماعی با استقبال کاربران مواجه شده است! رابرت سلبی روزی این سلفی را به همراه پسرش در حمام خانه‌اش رفت و آن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و به محض اینکه به اشتراک گذاشته شد، به سرعت لایک‌های زیادی گرفت و در فضای مجازی منتشر شد.

این جلب توجه و محبوبیت زیاد به خاطر شکم شش تکه و بدن تراشیده این پدر نبود بلکه اگر به شکم پسرش توجه کنید لوله‌ای را می‌بینید که به او وصل شده است.  پسر رابرت سلبی مبتلا به بیماری است که تترالوژی فالوت نام دارد و با وجود این بیماری، بدن وی نمی‌تواند به درستی انرژی را به تمام نقاط بدنش برساند و باید از طریق این لوله مواد مغذی وارد بدن وی کنند. رابرت سلبی برای اینکه با پسرش بتواند عکس بگیرد، لوله‌ای شبیه لوله پسرش روی شکم خود چسباند و توانست با این کار ستایش مردم را در همدردی کردن با فرزندش جلب کند.

باشگاه خبرنگاران

myportal

۸ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی