گریم جالب و جدید سوسن پرور

گریم جالب و جدید سوسن پرور

سوسن پرور در یک گریم ویژه با کلاه گیس ظاهر شده است وی قرار است با این شکل و قیافه در نمایش نماینده ملت ظاهر شود. از جمله فعالیت های هنری این بازیگر می توانیم به  خوب بد زشت، آقا و خانم سنگی و سریال شهرکی ها اشاره کنیم.

سوسن پرور در صفحه شخصی اش عکسی از گریم بسیار متفاوتش در نمایش نماینده ملت منتشر کردسوسن پرور متولد دی ماه ۱۳۵۴ و فرزند دوم خانواده می باشد.وی اصالتا اراکی می باشدبه گفته خودش حرفه اصلی اش بازیگری و کارگردانی است که البته سابقه کارگردانی کار تصویر ندارد  بلکه در تئاتر کارگردانی را تجربه کرده است.
وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر دارد.سوسن پرور بازیگری در از سال ۱۳۷۳ به طور رسمی با بازی در تئاتر شروع نمود.

وی در سال ۸۷ با بازی در سریال بزنگاه ساخته رضا عطاران توانست به خوبی شناخته شود.وی همچنین در در فیلم های سینمایی زندان زنان و ردکارپت نیز بازی داشته است.

از جمله سریال های دیگری که وی در آن حضور داشته می توان به مجموعه خوب بد زشت که در نوروز ۹۳ و سریال آقا و خانم سنگی اشاره نمود . آخرین کار وی نیز حضور در سریال شهرکی ها در نقش سوسن گردآوری می باشد که در پاییز ۹۵ از شبکه سه پخش گردید.

منبع: صفحه شخصی سوسن پرور

myportal

۱۰ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی