نوزاد دونده برزیلی

نوزاد دونده برزیلی

این نوزاد دختر  همه پرستاران را پس از تولدش شگفت زده کرد. او بلافاصله پس  از تولد تلاش میکرد تا راه برود و با پاهای کوچکش قدم بردارد. کلیپی که از این نوزاد  در دنیای مجازی منتشر شد همه را به تعجب واداشت . در این تصویر مشاهد می کنید ایت دختر برزیلی چه اشتیاقی برای دویدن پیدا کرده است؛ اراده این نوزاد برای راه رفتن ستودنی است.

کلیپ کوتاهی که در یکی از بیمارستان های برزیل ضبط شده است موجب حیرت همگان شده ، نوزادی که بعد از به دنیا آمدن با تکیه بر دست پرستار راه می رود.

نوزادی کوچک با اراده ای بزرگ ! این نامی است که مردم برزیل برای کارکتر اصلی این کلیپ انتخاب کرده اند.

انتشار ویدئویی جالب و شگفت انگیز نشان می دهد که چطور نوزادی که چند دقیقه از به دنیا آمدنش می گذرد با قرار گرفتن روی دست پرستار شروع به راه رفتن می کند.
پرستاری که در فیلم مشاهده می کنید در مورد این تصاویر و لحظات باورنکردنی می گوید:نوزاد دختر که تازه متولد شده بود را مثل همیشه و تمام نوزادان دیگر برای شستشو به بخش مخصوص بردم ، وقتی بعد از شستشو دستانم را زیر سینه و کتف هایش گذاشتم نوزاد با حرکتی غیرطبیعی تلاش کرد تا حرکت کند ، برایم باورکردنی نبود که این حرکت از یک نوزاد چند دقیقه ای دیده می شود . تلاش او مرا مشتقا کرد تا کمکش کنم و بدانم که هدفش از این فشار و تلاش چیست ، بله او با تکیه بر دست من شروع به راه رفتن کرد ، پاهایش را چنان از زمین بلند می کرد و به سمت جلو می انداخت که انگار چندین ماه بود راه رفتن را آموخته بود.
نمناک

myportal

۱۴ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی