هنرنمایی گرت بیل در فینال

هنرنمایی گرت بیل در فینال
گرت بیل ستاره ولزی تیم رئال مادرید با عضلات حجیم توانسته توجه هواداران زیادی را به خود جلب کند. این فوتبالیست موفق به دلیل مصدومیت نتوانست نقشی پررنگی در بازی های این فصل داشته باشد. اما در دقایق پایانی فینال توانست سهمی در پیروزی تیمش داشته باشد.

گرت بیل خودش را برای فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده می کند.

 ستاره ولزی تیم رئال مادرید بنابر ادعای برخی از منابع اسپانیایی سیزدهم خرداد در فینال که مقابل یوونتوس برگزار می شود برای آخرین بار به میدان میرود و پس از آن از رئال جدا خواهد شد.

بیل که عضلات حجیم بدنش بارها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که بار دیگر عضلات او را به رخ می کشد.

گرت بیل که بخش اعظمی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، در دقایق پایانی فینال راهی میدان شد تا او نیز در این پیروزی نقشی داشته باشد.

 گرت بیل گفت: “ما تاریخ سازی کرده ایم و باید از این شب لذت ببریم. در بین نیمه به اعتماد به نفس نیاز داشتیم و در نیمه دوم از شانس های خودمان استفاده کردیم.

 صحنه بسیار زیبایی رخ داده و کاردیف به بهترین نحو از فینال میزبانی کرد. بدون توقف تلاش کردیم تا قهرمان شویم. این جام پاداش ما است و بعد از این فصل دشوار، قهرمانی در خانه لذت بخش است.”

جام جم آنلاین

myportal

۱۴ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی