چهره جالب مهران مدیری در ساعت ۵ عصر

چهره جالب مهران مدیری در ساعت 5 عصر

 

مهران مدیری در فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» نیز هنرنمایی میکند،به تازگی خبرهایی مبنی بر اکران این فیلم در عید سعید فطر منتشر شده است. سیامک انصاری مهمترین بازیگر این فیلم است. تصویری از  گریم جالب و چهره جدید مهران مدیری را در این بخش مشاهد میکنید.

در فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» به کارگردانی مهران مدیری بازیگرانی، چون سیامک انصاری، امیر جعفری و آزاده صمدی نقش آفرینی می‌کنند.

مهران مدیری نیز در این فیلم بازی کرده است.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم مهران مدیری از وزارت ارشاد پروانه نمایش گرفت و تلاش می‌کنیم آن را در عید فطر اکران کنیم.

به گزارش سینماپرس، علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فیلم «ساعت پنج عصر» گفت: فیلم «ساعت پنج عصر» از وزارت ارشاد مجوز اکران دریافت کرد و تلاش می کنیم تا شرایط لازم برای اکران فیلم در عید فطر را مهیا کنیم.

وی درباره اکران فیلم گفت: این فیلم یکی از گزینه های اکران عید فطر می تواند باشد و تلاش می کنیم این امر بانظر شورای صنفی نمایش محقق شود.

بنابراین گزارش، ‎فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر»، به کارگردانی مهران مدیری که به دلیل طولانی شدن مراحل فنی به جشنواره سی و پنجم فیلم فجر نرسید. «ساعت پنج عصر» اولین فیلم سینمایی مهران مدیری است که در خیابان‌های پرجمعیت می‌گذرد؛ «ساعت پنج عصر» زندگی مردی را از ۷ صبح تا ۵ بعدازظهر در تهران روایت می کند که باید در این مدت کار دشواری را انجام دهد…

سیامک انصاری بازیگر اصلی فیلم است و آزاده صمدی، مهران مدیری و… نقش‌های دیگری را در این فیلم ایفا کرده‌اند.

خبرگزاری میزان

 

myportal

۱۴ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی