دعوت بهنوش بختیاری به مشاهده فیلم رگ خواب

دعوت بهنوش بختیاری به مشاهده فیلم رگ خواب

بهنوش بختیاری به تازگی درصفحه شخصی اش طرفدارانش را به مشاهده فیلم جدیدی از حمید نعمت الله دعوت میکند. در فیلم رگ خواب ساخته حمید نعمت الله،  بازیگرانی همچون لیلا حاتمی و کوروش تهامی نقش آفرینی می کنند. به برخی از گفته های بهنوش بختیاری در مورد ویژگی های این فیلم در ادامه این مطلب دقت کنید.

بهنوش بختیاری از مردم درخواست کرد که فیلم «رگ خواب» ساخته حمید نعمت‌الله را تماشا کنند.

بهنوش بختیاری با انتشار تیزر فیلم «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت‌الله در اینستاگرام از مردم درخواست کرد که به تماشای این فیلم بنشینند.

این بازیگر در توضیح این مطلب نوشت: ««رگ خواب» عاشقا حتما ببینن، بامعرفتا و وفادارا حتما ببینن، کلاس بذارا و آدم الکیا و چشم بصیرت ندارا نبینننن. این فیلم بی‌شک بهترین فیلم جشنواره سال پیش از نظر خیلیا بود. موضوع خاص. دست بالاگرفتن درک و شعور بیننده، کارگردانی درخشان و بازی فوق عالی لیلا جان حاتمی که سیمرغ بلورین هم گرفتن و کوروش تهامی جان که یه بعدی از بازیگریشون رو شد که کسی ندیده تا حالا و اینها از درایت کارگردان است و بس که کوروش عزیز را دوباره احیا کردن.

کاش همه بازیگرا شانس کار با حمید نعمت‌الله را داشته باشن. ندیدن این فیلم یه ضرر [است] و دیدنش منفعت کامل فرهنگی و لذت بصری و ادراکی. آقای حمید نعمت‌الله مثل همیشه آس رو کردن‌. «رگ خواب» بیننده ما دست ایشونه چه با بوتیک، چه «بی‌پولی»، چه «وضعیت سفید» و چه «رگ خواب». روز و شب‌های زیبای ماه رمضون رو با دیدن این فیلم‌ها لذتبخش تر کنید. که زیباتر از خلسه فیلم خوب. نداریم که نداریم. موسیقی متنش فقط میبرتت به رویا و جناب شجریان.»

خبرآنلاین

myportal

۱۵ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی