نرگس کلباسی در دنیای مجازی

نرگس کلباسی در دنیای مجازی

 

نرگس کلباسی در تلگرام و صفحه شخصی اش از تبرئه شدنش سخن به میان آورده و اظهار خوشحالی از دیدن هموطنان و بازگشت به کشورش کرده است. خانم کلباسی با تبریک وزیر امورخارجه در زمینه تبرئه اش از دادگاه در صفحه مجازی اش مواجه شد. متن این تبریک به همراه صحبت های این بانوی خیرخواه را در ادامه این مطلب می خوانید.

وزیر امور خارجه در صفحه اینستاگرام خود از تبرئه نرگس کلباسی بانوی نیکوکار ایرانی در هند ابراز خرسندی کرد.

محمد جواد ظریف در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از خبر تبرئه بانوی نیکوکار ایرانی، سرکار خانم کلباسی بسیار خوشحال شدم. تبریک فراوان به خانم کلباسی و تقدیر از صبر و استقامت ایشان و سپاس از تلاش همکاران و پویش مردمی حمایت از ایشان.
نرگس کلباسی امروز در تلگرام از تبرئه شدن خود خبر داد و نوشت: دقایقی پیش حکم دادگاه تجدید نظر در شهر رایاگادا در مورد پرونده من اعلام شد و از همه اتهامات وارده تبرئه شده و بی گناه شناخته شدم.
وی افزود: در حکم دادگاه اعلام شده در صورت تمایل می توانم به خاطر تمام مشکلات و سختی هایی که این مدت برایم ایجاد کرده اند، اعلام خسارت کنم.

نرگس کلباسی اشتری بانوی ایرانی است که برای کودکان یتیم و معلول در هند پرورشگاهی ساخت ولی بعد از مفقود شدن یک کودک به قتل غیرعمد، متهم و چندی پیش از سوی دادگاه رایاگادا در شرق هند به یک سال زندان و ۳۰۰ هزار روپیه جریمه نقدی محکوم شد.

ایرنا

myportal

۱۵ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی