گوساله عجیب و غریب درهند

گوساله عجیب و غریب درهند

در تصویر بالا گوساله ای را میبنید که به صورت کاملا نادر شبیه به انسان است. وی چهره ای شبیه به انسان دارد. فرم صورت و فک و دهان او مانند گوساله های عادی نیست و از آنجایی که هندوها این حیوانات را مقدس میدانند این گوساله را در مقبره ای قرار داده اند و از آن نگهداری میکنند.

تصاویر عجیب و غریبی از یک گوساله تازه متولد شده در هند منتشر کرد که گویا سَری مشابه انسان دارد. بسیاری از روستاییان که این حیوان را مقدس می‌پندارند برای دیدن آن هجوم آورده‌اند. این گوساله که یک ساعت پس از تولد جان خود را از دست داد و به یک مرکز مراقبت از حیوانات در هند تحویل داده شد. گفته می‌شود این حیوان بخاطر مدل گوش‌ها، بینی و چشم‌هایی که دارد بیشتر به انسان شبیه است تا یک گوساله.

به دنبال انتشار اخبار مربوط به تولد چنین گوساله‌ای، مردم روستاهای اطراف به شهر «مظفرنگر» در ایالت اوتار پرادش در هند هجوم آوردند تا این حیوان را -که به عقیده آنها مقدس بوده و نماد «ویشنو»، یکی از خدایان هندو است- از نزدیک ببینند. قدس آمده بود گفت: خداوند این حیوان را از بدن یک گاو بیرون آورده است. ما به اینجا آمده ایم که مورد بخشش و رحمت آن قرار بگیریم. ما معتقدیم که این نماد «ویشنو» است. این همان شخصیتی است که در کتاب مقدس هندی‌ها آمده است.  مدیر این مرکز محافظت از حیوانات گفت: این یک معجزه است که گوساله در این محل نگهداری می‌شود. هزاران نفر از مردم برای دیدن این حیوان مقدس جمع شده‌اند. ما آن را تا سه روز آینده می سوزانیم و خیلی زود یک معبد برای آن می‌سازیم. این درحالیست که یک دامپزشک برجسته در هند با رد همه این خرافه اعلام کرد: این حیوان بخاطر رشد نکردن کامل یک ژن، به این شکل متولد شده است.

وبسایت میرور

myportal

۱۸ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی