بررسی هویت عناصر تروریستی

بررسی هویت عناصر تروریستی

تصویر عناصر تروریستی داعش به همراه هویت آن ها دیروز فاش شد.این ۵ نفر به هلاکت رسیدند و مشخصات کامل آن ها توسط وزارت اطلاعات بررسی شد. دیدن این تصویر برای کودکان توصیه نمی شود. این گروهک های تروریستی هم اکنون در خارج از کشور به خصوص عراق و سوریه در حال فعالیت هستند.

هویت عناصر تروریستی تهران ,وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای اعلام کرد: هویت عوامل عملیات تروریستی دیروز حرم امام و مجلس شناسایی شد.
وزارت اطلاعات در پی حادثه تروریستی روز گذشته مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره)اطلاعیه‌ای منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:
به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر حادثه تروریستی تهران ( حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی ) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی گردیدند.
براین اساس تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند؛ ۵ نفر از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج گردیده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشته اند.

هویت عناصر تروریستی تهران

عناصر مذکور در اجرای عملیات تروریستی در مردادماه سال ۱۳۹۵، تحت فرماندهی ابوعایشه از فرماندهان رده بالای داعش وارد کشور شده و قصد اجرای عملیات های تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند که پس از انهدام کامل شبکه و ضربه به نفرات اصلی این کیس ازجمله هلاکت ابوعایشه؛ از کشور متواری گردیده بودند.
بنابر برخی ملاحظات اجتماعی، امنیتی از انتشار نام خانوادگی نامبردگان خودداری گردید.

فارس

myportal

۱۹ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی