صحبت های رضا صادقی در مورد آلبوم یعنی درد

صحبت های رضا صادقی در مورد آلبوم یعنی درد

می خواهیم در این بخش به جزئیات آلبوم جدید رضا صادقی بپردازیم. این آلبوم  به تازگی منتشرشده و در مراکز فروش محصولات فرهنگی و سایت های موزیک قابل دریافت خواهد بود. درون این آلبوم به بررسی مشکلات جامعه پرداخته می شود و شنیدن آن حال و هوای خاصی به شنوندگان میدهد. شنیدن این آلبوم خالی از لطف نیست در ادامه به دلنوشته رضاصادقی در مورد این آلبوم دقت کنید.

آلبوم «یعنی درد» اثر تازه «رضا صادقی»، خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان از سوی مؤسسه صوتی «آوای هنر» منتشر شد.

«یعنی درد» شامل ۱۲قطعه با عناوین «حال بارون»، «یعنی درد»، «همه این روزا»، «من و یادت»، «معصومانه»، «دل‌دلا»، «یه چیزی کمه»، «آروم برو»، «همه‌چی خوبه»، «اولین بارون»، «من دوست دارم» و «دیگه تموم شد» در فضایی اجتماعی و برخاسته از حال و هوای اجتماع ایرانی ما ساخته‌وپرداخته شده و با نگاهی عمیق به دردها و سختی‌های گریبان‌گیر برخی هموطنان‌مان، بی‌شک خروجی قابل‌تأمل و ویژه‌ای را ارائه کرده است.

«رضا صادقی» در یادداشتی که بر یکی از صفحات جلد آلبومش به چاپ رسیده، نوشته است: «این آلبوم را تقدیم می‌کنم به همه انسان‌های پردرد جهان. به مادرانی که از سر ناچاری گوشه‌های قلب‌شان را کنار جاده‌ها رها می‌کنند. به دخترم ایران که معصومانه تنها ماند. به کودکان کوره آجرپزی شمس‌آباد. به کارگرانی که دستان خالی‌شان همیشه گرم است. به همه عاشقان پردرد روزگار که عشق را به بهانه درد رها نکردند. به هواداران جانم که دردم را دانستند و تنهایم نگذاشتند. سپاسگزارم از خدایی که درمان دردهاست و تنهایم نمی‌گذارد. پدر و مادرم که دعای‌شان قدرتم، نگاه‌شان عزتم و وجودشان برکتم است و همسر صبورم که پا‌به‌پای اشکم بود و هم‌صدای دردم. از حمایت مردم با عشق وطنم ایران و زادگاهم بندرعباس و میناب و باز هم هواداران بی‌توقع و عاشقم، تیارا که تمام لبخند مهر خداست در من. امیدوارم این اثر لیاقت توجه مخاطبانم را کسب کند که هر آن‌چه می‌شنوید، گوشه‌های قلبم، عاشقانه‌ها، دردها و تفکراتم است. به امید روزهای بی‌درد و شاید کم‌درد و شاید…»

myportal

۲۰ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی