ترکیب امشب تیم ملی ایران مقابل ازبکستان 

ترکیب امشب تیم ملی ایران مقابل ازبکستان 

امشب تیم ملی دیدار حساسی با تیم ازبکستان در راه دارد. این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهدشد. ترکیب احتمالی ایران مقابل ازبکستان را میبینید. مدافعان میانی،دروازه‌بان،مدافع راست،مدافع چپ و هافبک‌های دفاعی تیم ملی ایران برای این پیکار مشخص شده اند. درادامه با برنامه ریزی کی‌روش بری این مسابقه آشنا شوید.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران تمرینات خود را با انگیزه و روحیه بالا انجام می‌دهند.

تیم ملی فوتبال ایران این روزها به دور از حاشیه و خیلی منظم برنامه های تمرینی را مرور می‌کند تا امشب بتواند اولین صعود پی در پی به جام جهانی را رقم بزند.

مهاجمان تیم ملی در تمرین روز گذشته شاداب و با انگیزه کار کردند تا خیال کی‌روش و هواداران تیم‌ملی بابت بازی مقابل ازبکستان راحت شود.

تیم ملی کشورمان روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان ازبکستان خواهد بود.

ترکیب احتمالی ایران مقابل این تیم به شرح زیر است:

دروازه‌بان

سنگربان تیم ملی مقابل ازبکستان مثل بازی‌های دیگر، علیرضا بیرانوند خواهد بود. این دروازه‌بان مورد اعتماد کی‌روش بوده و در تمام بازی‌های تیم ملی نقش سنگربان اصلی کشورمان را بر عهده داشته است.

 

مدافعان میانی

مرتضی پورعلی‌گنجی و پژمان منتظری به احتمال فراوان مدافعان میانی اصلی تیم ملی در بازی با ازبکستان خواهند بود. البته احتمال بازی جلال حسینی هم در این پست وجود دارد.

 

مدافع راست

کی‌روش نشان داده به بازی رامین رضاییان علاقه زیادی دارد و حتی در دورانی که او تیمی ندارد و مدت‌ها از شرایط بازی دور است هم به تیم ملی دعوت می‌شود.

رضاییان در بازی با مونته‌نگرو عملکرد خوبی داشته و به احتمال زیاد در پست دفاع راست تیم ملی مقابل ازبکستان به میدان خواهد رفت.

 

مدافع چپ

در بازی دوستانه مقابل مونته‌نگرو، کی‌روش به سعید آقایی میدان داد ولی با اضافه شدن لژیونرها به احتمال زیاد میلاد محمدی به ترکیب اصلی باز خواهد گشت.

 

هافبک‌های دفاعی

سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی ثابت تیم ملی خواهد بود و زوج او در این پست به احتمال زیاد احسان حاج‌صفی است. البته حاج صفی مصدومیتی جزئی دارد و در صورتی که به بازی نرسد ممکن است علی کریمی جای او را در ترکیب اصلی بگیرد.

هافبک هجومی

در این پست به احتمال زیاد اشکان دژاگه با بازوبند کاپیتانی به میدان می‌رود. البته احتمال بازی شجاعی هم هست ولی دژاگه گزینه‌ محتمل‌تر است.

 

بال چپ

کی‌روش در این پست در بازی‌های اخیر از مهدی طارمی استفاده کرده است و به احتمال زیاد در بازی با ازبکستان هم همین کار را تکرار خواهد کرد.

 

بال راست

علیرضا جهانبخش که بازی‌های خوبی در لیگ هلند انجام داده است از نفرات ثابت کی‌روش در بازی‌های قبلی بوده است و در این بازی هم حضورش محتمل است.

 

مهاجم میانی

این پست در اختیار سردار آزمون خواهد بود که امید اول گلزنی در دیدار با ازبکستان محسوب می‌شود.

 

ترکیب احتمالی ایران مقابل ازبکستان:

علیرضا بیرانوند – مرتضی‌ پورعلی‌گنجی – پژمان منتظری – رامین رضاییان – میلاد محمدی – احسان حاج صفی – سعید عزت اللهی – علیرضا جهانبخش – مهدی طارمی – اشکان دژاگه – سردار آزمون

پیک نکا

myportal

۲۲ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی