تازه ترین عکس از مرتضی حیدری در خندوانه

تازه ترین عکس از مرتضی حیدری در خندوانه
 مرتضی حیدری از مجریان و گوینده های برنامه های خبری هستند که به تازگی در برنامه خندوانه حضور پیدا کردند. ایشان در برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری حضور داشتند و به محبوبیت زیادی دست پیدا کردند. در ادامه با بیوگرافی این مجری خبری آشنا خواهید شد.

 مرتضی حیدری گوینده خبر امشب ساعت ۰۰: ۲۳ میهمان مخاطبان “خندوانه” در شبکه نسیم می‌شود.
مرتضی حیدری در ۲۷ خرداد ۱۳۴۷ متولد شد. حیدری بیشتر بدلیل اجرای برنامه «گفتگوی ویژهٔ خبری» در شبکهٔ دوم سیما معروف است. فارغ التحصیل دکترای رشته مدیریت و فوق لیسانس فیزیوترابی از دانشگاه تهران است.
او مجری جنجالی مناظره و گفتگو‌ها شناخته می‌شود و در مناظره‌های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز اجرای این برنامه را در شبکه یک سیما بر عهده داشت.
حیدری درباره زندگی خود و دوران کودکی اش می‌گوید: محله سه راه آذری تهران به دنیا آمدم بچه آرامی بودم و شیطنت خاصی که باعث اذیت خانواده، همسایه و فامیل بشه را نداشتم، ۱ برادر و ۳ خواهر دارم که رابطه عالی باهم داریم.
مرتضی حیدری با زهره کاظمی ازدواج کرده است. زهره کاظمی فوق تخصص سرطان زنان و اهل سیستان و بلوچستان است.
او درباره نحوه آشنایی اش با مرتضی حیدری گفت:
خانم دکتر مظاهری که در یکی از دانشگاه‌های فرانسه درس می‌خواندند و با آقای حیدری آشنایی داشتند ایشان را به من معرفی کردند در حال حاضر نیز خوشبختانه آقا مرتضی در کارهایم خیلی به من کمک می‌کند، چون درس‌هایم در حال حاضر خیلی سنگین است ضمن اینکه مسؤولیت هایم نیز بیشتر شده است.
ورود به سازمان صدا و سیما
از اواخر دوره راهنمایی و دوره دبیرستان برای ورود به صدا و سیما تلاش کردم، ولی موفق نشدم تا اینکه بعد از پایان دوره طرح و سربازی بر اساس یک اطلاعیه که در مجله سروش چاپ شده بود و با تکمیل آن فرم وارد سازمان شدم.
خبرگزاری میزان،

myportal

۲۳ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی