کشته شدن نیروهای داعشی در هرمزگان

کشته شدن نیروهای داعشی در هرمزگان

به تازگی خبر دارشدیم ۴ تن از نیروهای داعشی به دست نیروی انتظامی هرمزگان به هلاکت رسیده اند آن ها مهمات فراوانی به همراه داشته اند و در درگیری با نیروی انتظامی کشته شده اند. گفته می شود این افراد پرچم نیروهای  داعشی را به همراه داشته اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان بر اساس کارت شناسایی افراد کشته شده٬ اعلام کرده است که دو نفر از آنان غیر ایرانی بوده‌اند و هویت دو نفر دیگر هم هنوز شناسایی نشده است.
عزیزالله ملکی٬ فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان گفته است که این چهار نفر در یک عملیات “پیچیده” شناسایی و هنگام درگیری با نیروی انتظامی در کوهستان‌های رودان در شرق این استان کشته شده‌اند.
تصویر چهار جسد٬ یک پرچم داعش٬ و مقداری اسلحه و مهمات را منتشر کرده‌اند.
بعد از حمله‌های روز پنج‌شنبه هفته گذشته در تهران٬ مقام‌های امنیتی ایران با اعلام خبر دستگیری‌های گسترده “نیروهای داعش در ایران” و شناسایی “عاملان حمله‌ها” سعیذ کرده‌اند به شهروندان این کشور اطمینان بدهند که بحران کنترل شده است. از روز پنج‌شنبه هجدهم خردادماه ده‌ها نفر بازداشت شده‌اند.نیروی انتظامی ایران از مردم خواسته موارد مشکوک را گزارش کنند.

مهماتی که گفته می‌شود همراه کشته شدگان بوده است

به دنبال انتقادهای مطرح شده از چگونگی ورود عاملان حمله پنج‌شنبه به مجلس٬ یکی از اعضای هیات رییسه مجلس خبر داد که “برای جلوگیری از حوادث تروریستی در مجلس فضاهای امنیتی جدید تعبیه می‌شود.”
اکبر رنجبرزاده گفته است که نصب درهای آهنی یکی از پیشنهادهایی است که تا چند روز آینده درباره آن تصمیم گرفته خواهد شد.
محمود صادقی٬ نماینده تهران در مجلس هم از چیدن گونی‌های شن برای سنگربندیمجلس خبر داد و در توییترش نوشت: “مگر اینجا میدان جنگه؟ این در حالی است که مجلس یک سیستم هشدار نداره.”
در حملات پنج‌شنبه دست‌کم هفده نفر کشته شدند.

خبرگزاری‌های ایران

myportal

۲۳ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی