کودکی که موهایش سوژه رسانه ها شد

کودکی که موهایش سوژه رسانه ها شد

موهای جالب و عجیب و غریب این کودک تبدیل به سوژه ای در رسانه ها شده است. او مادری آرایشگر دارد ولی با این وجود از پس مدل موهایش بر نمی آید و  موهای او با هر ماده آرایشی باز هم به همین حالت باقی میمانند. او مویی پرپشت و ضخیم برافراشته دارد.

موهای زیبای این کودک دو ماهه سوژه ی همگان شد. بیشتر ما بدون مو به دنیا می آییم و بیشتر ما دیر یا زود دوباره شبیه همان چیزی می شویم که بودیم.

اما «جونیور کاکس نون» از برایتون، بریتانیا که ۹ هفته سن دارد، موقع تولد آنقدر مو داشت که هرگز نگران نخواهد بودکه دوباره طاس شود.

تنها چیزی که او باید نگران آن باشد، هزینه ای است که او برای محصولات مراقبت از مو و آرایشگاهنیاز دارد. اما او این شانس را هم دارد که مادرش آرایشگر است با این حال از عهده موهای زیاد و ضخیماین پسر برآمدن کار آسانی نیست و او باید هربار موهای او را با سشوار خشک کند و با اینکه سه فرزند دارد.هرهفته موقع خرید حداقل دوساعت معطل می شود زیرا موهای پسرش توجه همه را به خود جلب می کند.

هم چنین جونیور یکی از طرفداران بزرگ مدل موی خود است و هروقت مادرش سعیمی کند روی سر او کلاه بگذارد،گریه می کند. البته او مقصر نیست، چنین موهای پف کرده و زیبایی باید هم دیده شود!

myportal

۲۳ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی