مدل ۱۳ ساله در مسابقات دوچرخه سواری در ژاپن

مدل 13 ساله در مسابقات دوچرخه سواری در ژاپن

این دختر ژاپنی در سن ۱۳ سالگی توانست طرفداران زیادی در دنیای مجازی پیدا کرده و مشهور شود. او  با فعالیت در زمینه مدلینگ توانست عنوان ملکه مسابقات را به خود اختصاص دهد. او در مسابقات دوچرخه سواری در ژاپن با ظاهر زیبایش افراد زیادی را مجذوب خود کرد.

دختر ژاپنی که در حال حاضر تنها ۱۳ سال دارد در رسانه های اینترنتی جهان به دلیل زیبایی وصف ناپذیرش حسابی مشهور شده هست.وقتی سال قبل موموکا کوریتا بعنوان مدل تبلیغاتی «ملکه مسابقات» درطول مسابقات دوچرخه سواری در ژاپن شروع به فعالیت کرد، بسیار مورد توجه قرار گرفت. مردان بزرگسال وی را برای داشتن ظاهری زیبا مورد تحسین و تمجید قرار دادند ولی نمی دانستندکه در آن زمان وی تنها ۱۲ سال داشت و هنوز در مدرسه ابتدایی تحصیل میکرد!

درحالی‌که موموکا برای ظاهر جذاب خود مشهور شده بود، تعداد زیادی از اینکه به یک دختربچه ۱۲ ساله لباس هاي جذاب زنان بزرگسال پوشانده و وی را در مراسم های افراد بزرگسال وارد کرده بودند، انتقادکرده و آن را درست نمی دانستند. اکثر مردم والدین وی را برای وارد کردن دخترشان به حرفه مدلینگ در سن پایین سرزنش میکنند ولی این دختر که اکنون ۱۳ سال دارد، ادعا میکند هیچ اجباری برای وی در اینکار نیست و والدینش تنها از رویاهای او حمایت میکنند.

myportal

۲۵ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی