واکنش فلور نظری به صحبت های رامبد جوان

واکنش فلور نظری به صحبت های رامبد جوان

 فلور نظری به تازگی واکنش شدیدی به سخنان مجری برنامه خندوانه در صفحه شخصی اش برزبان  آورده است. او انتقادهای شدیدی از رامبد جوان کرده و در رابطه با تغییر خلق و خو و لحن بیان این مجری پیشنهاداتی  داده است که در ادامه با هم خواهیم خواند.
 فلور نظری در اینستاگرام در این باره نوشت: «هنگامي كه خندوانه متولد شد تصور مي كرديم وسيله اى خواهد بود براى كاهش بد اخلاقي هاى اجتماعى كه در نبود شادى و تفكر مثبت چيزى جز پرخاش و ادبيات غير مودبانه رشد نخواهد كرد .
اما دريغ و افسوس كه گاهي اوقات از مسير خود منحرف شده و به جاى پراكندن عطر شادى و مثبت گرايي به تمسخرِ ديگران و ارائه ى ويتريني سطحي و تكرارى از برخي مكالمات ناخوشايند بدل ميگردد .
اقاى رامبد جوان ، مبدع و متولي برنامه ى خندوانه ، كاش حمايت از هنرمندى را در قياس با هنرمند ديگر آن هم با لحن نه چندان درست و البته معنا دار انجام نمي داديد . مردم عزيز و قدر شناس ما هم صفركشكولي را دوست دارند هم بهناز جعفرى را ، اين دسته بندى ودرصد بندى و مرز بندى را براى كل مردم نمى پسنديم چه برسد به همكاران هنرمندمان …. و اما جمله ى ناپسندتر ( سوزش بعضي از جاهاى حساس ) كه شما در ميان صحبتهايتان بيان كرديد ، ما را به ياد ادبيات سخيف هشت ساله اى مي اندازد كه براى هميشه در فرهنگ اين سرزمين مدفون و منسوخ شده است .
اقاى رامبد جوان خندوانه اى حرف بزنيد و بيانديشيد . شاد ، پسنديده ، مهربان و با احترام به همه ى مردم نه كم و نه زياد . اگر نمي توانيد سكوت پسنديده تر است . «دو چندان كه مي گويي بشنو»
خبرآنلاین

myportal

۲۷ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی