آسیب های ماهی های گوشتخوار به شناگران

آسیب های ماهی های گوشتخوار به شناگران

برخی ماهی های گوشتخوار در سواحل برزیل زندگی میکنند آن ها به تازگی به گردشگرانی که در ساحل بوده اند حمله کرده و همانگونه که در تصویر میبینید آن ها را زخمی کرده اند این جراحت های  شدید  گردشگران را از سواحل برزیل فراری داده است.

این گردشگران در حال شنا و گذراندن تعطیلات در سواحل برزیل بودند.

گردشگرانی که در سواحل ” پرای د کریستو ” در شمال شرقی برزیل مشغول گذراندن تعطیلات بودند با حمله وحشتناک ماهی های گوشتخوار مواجه شدند. این ماهی ها که در آب های کم عمق ساحل بدنبال غذا بودند ناگهان به این گردشگران حمله کردند.

 در برخی تصاویر منتشر شده دیده می شود که برخی از این گردشگران از ناحیه پا دچار جراحت شدید شده اند. یکی از این افراد، یک زن ۲۲ ساله بود که این ماهی ها حدود ۶ اینچ از انگشتان پای وی را خوردند.
گفته می شود وی ششمین گردشگری است که طی این ماه مورد حمله این ماهی های مرگبار قرار گرفته است.

در ماه می نیز هنگامی که یک زن و شوهر به همراه دختر ۵ ساله شان مشغول شنا در منطقه ساحلی ” تراوسیا دو جورز ” بودند مورد حمله ماهی های گوشتخوار قرار گرفتند. در این حمله ” کاردوسای ” ۲۸ ساله به شدت از ناحیه پای راست مجروح شد.

وی در این خصوص گفته بود: ” من فقط برای چند دقیقه داخل آب بودم که ناگهان از ناحیه پا احساس درد شدیدی کردم. بلافاصله از آب بیرون آمدم و متوجه جراحت شدید از ناحیه پا شدم.

گفتنی است؛ این گردشگران از مسئولان ساحلی در خصوص عدم هشدار به آنها درباره وجود چنین ماهی های خطرناکی در ساحل انتقاد کردند.

باشگاه خبرنگاران

 

myportal

۲۸ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی