نحوه آشنایی و ازدواج پویا امینی

نحوه آشنایی و ازدواج پویا امینی

در این بخش با نحوه ازدواج پویا امینی آشنا خواهید شد. او در برنامه خندوانه دیشب حضور داشت. او هم اکنون صاحب یک فرزند پسر است و از زندگی با همسرش بسیار خرسند و راضی است .درادامه بیشتر با این بازیگر و هنرمند کشورمان آشنا خواهید شد .

پویا امینی بازیگر جوان عرصه تلویزیون و سینما دیشب ساعت ۰۰: ۲۳ میهمان برنامه “خندوانه” رامبد جوان می‌شود.

پویا امینی ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد.
او که فارغ التحصیل رشته کارشناسیکارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران است، کارش را در زمان دانشجویی از سال ۱۳۷۶ با بازی در سریالدر قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد.

پس از فارغ‌التحصیل شدن با بازیگری در سریال‌ها کار خود را ادامه داد.

این هنرمند در سال ۱۳۸۲ اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی وعده دیداردر نقش صادق و سپس شام عروسی در نقش پارسا را بدست آورد. وی دارای یک فرزند پسر به نام ایلیا است.
همچنین عضویت در تیم والیبال و فوتبال و کارتینگ هنرمندان در کارنامه وی دیده می‌شود، ولی هم اکنون عضو تیمفوتبال ستارگان هنر ایران می‌باشد.

 

آینده روشنى را هر دو طرف برایم متصور بودند

پویا امینی درباره ازدواج خود اینگونه می‌گوید: من به عنوان جوانی کم‌سن و سال وقتی برای خواستگاریهمسرم رفتم، شرایط ازدواج را نداشتم حتی خاطرم هست مادر خانمم از پدرم پرسیدند: «اگر بیتا دختر شما بود و پسری
با شرایط پویا به خواستگاری‌اش می‌آمد، موافقت می‌کردید؟» و پدرم خیلی راحت جواب دادند:

«نه» البته آینده روشنى را هر دو طرف برایم متصور بودند که جا دارد از اعتمادشان قدردانى کنم. ما از ابتدا خیلی صمیمانهو صادقانه جلو رفتیم. روشن بود که من جوانی کم‌سن و سال هستم که شایدآتیه خوبی داشته باشم، اما نه سرمایه‌ای داشتم، نه درآمد بالایی داشتم، نه از طرف خانواده‌ام به جهتمالی حمایت آنچنانی می‌شدم و نه شغل ثابتی داشتم.

وی اظهار کرد: من بیشتر از آنکه به همسرم به چشم همسری نگاه کنم، نگاهی دوستانه به وی دارم و ویرا نزدیک‌ترین دوست خودم می‌دانم. ما دو دوست صمیمی هستیم که در بسیاری از زمینه‌ها اشتراک نظر و عقیده داریم.
آنچه توانسته ما را در کنار هم نگه دارد، صداقت و اعتماد در کنار رفاقتو دوستی است و رمز تداوم زندگی مشترک‌مان هم بر مبنای همین اصل است. من همسرم را دوست خودم می‌دانم و از این بابت راضی و خوشحالم.

میزان

myportal

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی