ژست دیدنی بازیکنان تیم ملی آلمان

ژست دیدنی بازیکنان تیم ملی آلمان

در این تصویر بازیکنان تیم ملی آلمان را میبینید که در حال تبلیغ هوگو باس هستند چند چهره پرطرفدار تیم ملی آلمان در این عکس دیده می شوند. این تیم یکی از موفق‌ترین تیم‌های ملی فوتبال جهان است.  یواخیم لو سرمربی فعلی این تیم است.

تبلیغ هوگو باس، اسپانسر تیم ملی فوتبال آلمان پیش از جام کنفدراسیون‌ها با یواخیم لوو و بازیکنان جوان این تیم با عکس جالبی از چند چهره تیم ملی آلمان همراه است.

تیم ملی فوتبال آلمان (به آلمانی: Die deutsche Fußballnationalmannschaft) تیم فوتبالی است که از سال ۱۹۰۸، نمایندهٔ کشور آلمان در مسابقات بین‌المللی است.این تیم تحت کنترل فدراسیون فوتبال آلمان (Deutscher Fußball-Bund) است که در سال ۱۹۰۰ تأسیس شده‌است.

در سال ۱۹۴۹، آلمان به دو تیم آلمان غربی و آلمان شرقی تقسیم شد که هر دو توسط فیفا به رسمیت شناخته شدند تا سال ۱۹۹۰ که دوباره با هم متحد شدند. رکوردهای این دو تیم، با هم ادغام شده‌است.

آلمان یکی از موفق‌ترین تیم‌های ملی فوتبال در دنیاست.

آن‌ها چهار بار قهرمان جام جهانی فوتبال (۱۹۵۴، ۱۹۷۴، ۱۹۹۰، ۲۰۱۴) و سه بار قهرمان جام ملت‌های اروپا (۱۹۷۲، ۱۹۸۰، ۱۹۹۶) شده‌اند.

آن‌ها همچنین دارای سه نایب‌قهرمانی در جام ملت‌های اروپا، چهار نایب قهرمانی در جام جهانی و چهار مقام سومی در جام جهانی هستند. آلمان شرقی در سال ۱۹۷۶ قهرمان المپیک نیز شد.

آلمان تنها کشوری است که هم در ردهٔ مردان و هم در ردهٔ زنان در جام جهانی فوتبال به مقام قهرمانی رسیده‌است. همچنین تنها کشور اروپایی (در دنیا به همراه برزیل)است که به تمام جام‌های جهانی که اجازهٔ حضور در آن‌ها را داشته، راه یافته‌است.
سرمربی فعلی این تیم، است.

خبرآنلاین

myportal

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی