بارداری پس از تغییر جنسیت

بارداری پس از تغییر جنسیت

در یک اتفاق نادر مردی که  تغییر جنسیت داد توانست سه فرزند به دنیا بیاورد او هم اکنون مردی مطلقه با سه فرزند است که تصمیم به ازدواج مجدد گرفته است. توماس این روزها سوژه رسانه ها شده است و از عشق جدیدش سخن به میان می آورد.

او بعد از آن دو فرزند دیگر نیز به دنیا آورد. توماس مردی است که ذاتآ دخترمتولد شده اما در سن ۲۰ سالگی با تغییر جنسیت به یک مرد تبدیل شده است.

وی در این عمل تغییر جنسیت رحمش را خارج نکرد که این امر باعث شد وی بتواند باردار شود. او امسالبعد از ۱۰ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد و چون همسر او یک دائم الخمر بود دادگاه حضانت سه
فرزند آنها را به پدرشان توماس داده است.

این روزها توماس خبر از عشق جدیدی میدهد که بار دیگر او را رسانه ای کرده است. او عاشق پرستار بچههایش شده و قصد دارد با او ازدواج کند. امبر نیکلاس که در حال حاضر به عنوان پرستار این خانواده پرحاشیه است
قرار است همسر جدید این مرد باشد.

عکس قبل از تغییر جنسیت

توماس اولین عمل جراحی تغییر جنسیتش را ۱۵ سال پیش انجام داده است و میگویداگرچه بارداری هیجان انگیز ترین تجربه زندگی او محسوبمیشود اما این بار قصد دارد این وظیفه را به همسرش واگذار کند.

پزشکان توصیه کرده اند اگرچه او به خاطر وجود رحم در بدنش قادر به بارداری استاما چون عملا یک مرد است این کار را نکند.

او ۵ سال پیش با انجام یک عمل جراحی تکمیلی موفق به تغییر جنسیت کامل شد. او گفتهاست قصد دارد همزمان با همسرش باردار شود و یک تولد عجیب را در خانواده اش رقم بزند.ویدر مصاحبه اش در مورد ازدواج اولش میگوید:
طلاق برای من تلخ ترین و آزار دهنده ترین تجربه زندگیم بود و امیدوار بودم بتوانم تا لحظه مرگ کنارنانسی بمانم اگرچه او این مسئله را غیر ممکن کرد اما همچنانیکی از دوستان من به حساب می آید و در زندگی من سهمی دارد. این مرد در زمان نوجوانیو زمانیکه یک دختر بود در هاوایی محل زادگاهش به حرفه مدلینگ مشغول بوده است.

جام نیوز

myportal

۵ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی