قتل کودک ۵ ساله توسط پدرش

قتل کودک 5 ساله توسط پدرش

 

در این تصویر یک پدر بی رحم را میبینید که قاتل فرزندش شد و این کودک ۵ ساله را به قتل رساند. گفته می شود تاثیر استفاده از مواد مخدر باعث ارتکاب این جرم از سوی این مرد شده است . لبخند این پدر سنگدل در دادگاه واکنش های زیادی از سوی مردم داشته است. آن ها خواستار مجازات این قاتل شدند.

دادگاه «آرامزد آندرسیان» ۳۵ ساله به دلیل به قتل رساندن پسر ۵ ساله اش به صورت فوق العاده و خارج از نوبت برگزار شد. این دادگاه در نوادای آمریکا برگزار شد.

او قرار است به لس آنجلس برگردانده شود تا در رابطه با قتل پسر ۵ ساله اش مورد محاکمه قرار بگیرد.

او پسر ۵ ساله خود را ۲۱ آوریل سال جاری در دیسنی لند به قتل رساند.

این مرد در زمان قتل تحت تاثیر استفاده از مواد مخدر قرار داشت. آندرسیان پس از قتل پسرش مدتی با تغییر چهره فراری بود اما عاقبت در لاس وگاس دستگیر شد.

انگیزه او برای قتل انتقام از همسر سابقش بوده است. آرامزد بارها به همسر سابقش مراجعه کرد و از او درخواست کرد که زندگی مشترکشان را دوباره شروع کنند. این مرد جنایتکار وقتی باز هم با پاسخ منفی همسرش روبرو شد نقشه ای شوم کشید. او پسرش را در دیسنی لند از همسر سابقش ربود و به قتل رساند.

این مرد جانی در دادگاهی که این هفته برگزار شد در پاسخ به سوال قاضی مبنی بر اینکه چگونه فرزندش را به قتل رسانده خندید. انتشار عکس ها و فیلم مربوط به خنده های وقیحانه او نفرت بیشتر مردم را برانگیخته است. افکار عمومی خواستار اشد مجازات برای این پدر بی رحم است.

جام جم آنلاین

myportal

۸ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی