لور شو الهه عمر یخ زده

لور شو الهه عمر یخ زده

لور شو نام یک زن تایوانی است که به تازگی در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است وی به خاطر جوانی و زیبایی اش در سن ۴۰ سالگی به الهه عمر یخ زده لقب گرفته است تصاویر جشن تولد لور در سن ۴۲ سالگی در رسانه های اجتماعی منتشر شد و همه کاربران را متعجب کرد.

انتشار تصاویر یک زن تایوانی در جشن تولد ۴۲ سالگی اش، تعجب هزاران کاربر را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است.
به تازگی انتشار تصاویر یک بانوی تایوانی به نام “لور شو” در جشن تولد ۴۲ سالگی اش، تعجب هزاران کاربر را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است.این بانوی تایوانی، نوشیدن آب و خوردن سبزیجات را مهمترین راز و رمز حفظ جوانی می داند.

لور به عنوان طراح داخلی فعالیت می کند اما در زمان حاضر یکی از ستارگان شبکه های اجتماعی در کشورش شده تا جاییکه بیش از نیم میلیون نفر صفحه کاربری وی را دنبال می کنند.

مردم تایوان برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ لور را شناختند، زمانیکه خواهر کوچکترش که بازیگر است، عکس دو نفره شان را در جشن تولد ۴۰ سالگی لور منتشرکرد.

این موضوع به شبکه های اجتماعی شوک بزرگی وارد کرد چرا که تفاوت زیادی میان ظاهر و عمر واقعی لور وجود دارد. پس از آن بود که مردم در شبکه های اجتماعی به جستجوی وی پرداختند.

این هفته نیز، تصاویر جشن تولد لور در شبکه های اجتماعی با استقبال گسترده کاربران مواجه شد و عموم مردم و رسانه ها به وی لقب “الهه عمر یخ زده” را داده اند.

باشگاه خبرنگاران

myportal

۸ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی