مصاحبه با السا فیروز آذر

مصاحبه با السا فیروز آذر

در این بخش به سراغ خانم السا فیروز آذر رفته ایم و به گفتگو با این هنرپیشه و بازیگر سینما و تلویزیون پرداخته ایم. از فیلم های جالبی که وی در آن هنرنمایی کرده است می توانیم به آتش بس و سوپر استار اشاره کنیم. این هنرپیشه زن به تازگی با کارگردان معروف زن خانم میلانی همکاری کرده است.

بازیگر فیلم سینمایی ” آتش بس” با اشاره به اینکه از دو اثر در کارنامه کاری خود رضایت ندارد،گفت: یک بازیگر نباید با حضور دور از علاقه در یک پروژه به آن مجموعه خیانت کند.
السا فیروزآذر بازیگر عرصه سینما و تئاتر گفت: در مدت اخیر سه کار سینمایی انجام داده ام که یکی از آن‌ها فیلم” ملی و راه‌های نرفته‌اش” به کارگردانی تهمینه میلانی بوده است.
همچنین دو کار سینمایی در شاخه هنر و تجربه برای آقای سنجابی انجام داده‌ام.

وی ادامه داد: این روزها بیشتر درگیر تئاتر هستم و به طور ثابت در گروه تئاتر سولو با امیر کاوه آهنینجان و خانم حسام فعالیت می‌کنم. در عرصه تئاتر نسبت به سینما متن‌های خیلی خوبی به دستم می‌رسدو ترجیح می‌دهم تا زمانی که برای بازی در سینما متن خوبی به دستم نرسد، این کار را انجام ندهم.

بازیگر فیلم سینمایی ” آتش بس”

بازیگر فیلم سینمایی ” آتش بس” تصریح کرد: زمانی که اثری از من پخش شود که کار خوبی نباشد، خیلی ناراحت می‌شومو مدام به این فکر می‌کنم که آیا ترس‌ها و نیازهای فرد باعث می‌شود که یک بازیگر در اثری حضور پیدا کندکه آن را قبول ندارد و فکر می‌کنم چنین حسی، بدترینحس ممکن در زندگی کاری یک شخص است.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد

در میان تمامی کارهایی که تاکنون انجام داده‌ام، دو کار بوده که نسبتبه انجام دادن آن‌ها حس خوبی نداشتم پس از مشورت با اطرافیان، متوجه می‌شوم که تمامی بازیگران چنین کارهایی
داشته‌اند اما هر بازیگر باید از پس سوال‌هایی که در ذهنش وجود دارد، برآید به عنوان نمونه وقتی در اثری بازی می‌کنمکه پس از تماشای آن راضی نیستم، با خودم صادقانه صحبت و به این نکته اشاره می‌کنم که از روزاولحدس می‌زدم این کار، چندان کار مناسبی نباشد.

بازیگر فیلم سینمایی ” سوپر استار”

بازیگر فیلم سینمایی ” سوپر استار” یادآور شد: گاهی ممکن است برای حضور در یک اثر تنها دلایلیمانند دیده شدن و یا بحث‌های مالی اهمیت داشته باشد که به نظر من در این صورت بازیگر با پذیرشنقش در چنین شرایطی به آن پروژه خیانت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که بازیگر نمی‌تواند خود را راضی به بازی در یک اثر کند، نباید به هیچوجه در آن مجموعه حضور پیدا کند چرا که افراد حاضر در آن پروژه به کارشان علاقمند هستند درحالی که به آن بازیگربه دلیل علاقه نداشتن به آن اثر، ممکن است نتواند حتی ارتباط خوبی با اعضای گروه برقرار کند.

میزان

myportal

۲۰ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی