مجموعه پرستاران

مجموعه پرستاران

به تازگی پخش  مجموعه پرستاران از شبکه یک سیما از سر گرفته شد که بازیگران و هنرمندان پرطرفدار زیادی در این مجموعه هنرنمایی میکنند. این سریال هرشب قرار است روی آنتن شبکه یک سیما برود. در ادامه با نام بازیگران این سریال آشنا شوید.

پخش قسمت اول مجموعه پرستاران (که قسمت ۲۷ و دنباله مجموعه محسوب می‌شود)از چهارشنبه، ۲۱ تیر ساعت ۲۲:۲۰ از شبکه یک آغاز شد.

با توجه به تغییر جدول پخش شبکه یک، سریال تلویزیونی پرستاران که پیش‌تر، از جمعه تا چهارشنبه (شش شب در هفته)پخش می‌شد، از این به بعد هر شب روی آنتن خواهد رفت.

فاطمه گودرزی, عاطفه رضوی, لیندا کیانی, الناز حبیبی, فریبا نادری, امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی،صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی،شهرام قائدی، شهرام عبدلی و محمد فیلی از بازیگران سریال پرستاران هستند.

 

این مجموعه تلویزیونی، زندگی چند پرستار را روایت می‌کند که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند، البته فقط به زندگیحرفه‌ای آن‌ها نمی‌پردازد، بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آن‌ها با کادر درمانی را نیز به تصویر می‌کشد.

مجموعه تلویزیونی پرستاران محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که با مشارکت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در ۵۲ قسمت تولید شده است که قسمت ۲۷ (آغاز فصل دوم) این شب‌ها نمایش داده می‌شود.

 

 

خبرآنلاین

myportal

۲۳ تیر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی